Farebné čižmy Kamik, to ideálne do aprílového počasia

Farebné čižmy Kamik, to ideálne do aprílového počasia

5. mája 2011, farebné čižmy, farebné čižmy Kamik, čižmy Kamik, farebné gumáky, gumáky, čižmy, trendy jar 2011, topánky do dažďa, e-shop topánky, e-shop Škeble.cz, www.skeble.cz

Sponzorovanej odkazy:

Zdá sa, že farebné čižmy sú trendom, ktorý len tak z módneho neba nezmizne, a to nielen vďaka svojej farebnosti a nápaditosti, ale aj praktickosti. Doby, kedy gumené čižmy boli len nevzhľadnou zelenou pracovnou obuvou sú dávno preč, respektíve je to tak už siedmy rok, pretože v roku 2004 prišli s nápadom oživiť zelené čižmy kytičkami, kolieskami a podobne, dve kamarátky Emily a Hannah, ukryté pod spoločnosťou Evercreatures, a zaplnili tak veľkú dieru na trhu. Od tejto doby môžu byť inak aj smutné, šedivé a daždivé dni veselé a farebné.

Zvlášť apríl je mesiacom, v ktorom si počasie robí, čo sa mu zachce a dažďových dní je naozaj veľa, preto je to ideálny čas pre kúpu farebných čižiem, ktoré určite využijeme aj v ďalších mesiacoch, či už na letných festivaloch, na ktoré sú priamo ideálne, alebo len tak, keď vyrazíme na nákup, do mesta, či so psom. A nemyslite si, že na farebných čižmách sa nedá už nič nové vymyslieť, výrobcovia prichádzajú s novými kolekciami každú sezónu, tentoraz vám predstavíme jarnú kolekciu čižiem kanadskej značky Kamik, ktorú môžete zakúpiť na www.skeble.cz .

Farebné čižmy Kamik

Farebné čižmy Kamik nie sú len tak hocijaké čižmy, sú totiž vyrobené z recyklovaného plastu a označenie „Made in China“ by ste na nich hľadali márne, sú totiž vyrábané v Kanade, a preto sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, ktorá je vám garantovaná minimálne počas prvých dvoch rokov. Sú ľahučké a opatrené pohodlnou podšívkou a špeciálnou protišmykovou podrážkou. Naviac všetky kusy majú jedinečný vzhľad, ktorý vás odlíši od šedej mestskej spoločnosti. Gumáky kanadskej spoločnosti Kamik si môžete pohodlne zakúpiť na stránkach e-shopu Škeble.cz , alebo si ich môžete prísť vyskúšať do kamenného obchodu na Prahe 3, kde vám profesionálny personál iste poradí.

Nenechajte sa dažďom obmedzovať a vyrazte si veselo v farebných čižmičkách, ktoré zdvihnú náladu nielen vám, ale aj tým, čo vás v nich uvidia.

Zdroj: www.skeble.cz , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.