Čižmy na jar 2011 - Nebojte sa farieb!

Čižmy na jar 2011 - Nebojte sa farieb!

11. apríla 2011, Jarná kozačky, Čižmy 2011, Jar 2011, Jarná módne trendy 2011, Kožené čižmy, Vysoké kozačky, Nízke čižmy

Sponzorovanej odkazy:

Hrejivé slnečné lúče lákajú oprášiť letný šatník, ale nenechajme sa mýliť! Dni sú ešte chladné, a tak majú lodičky ešte chvíľu čas odpočívať, než nastane naozajstné leto. Navyše bola by škoda len tak zabudnúť trend nosenia jarných kozačiek.

K úzkym jeanom, sukniam, k šortkám ik šatám. Jarné kozačky sú jedným z prvých trendov tejto sezóny. Jarné doplnky navyše ovládli farby, ako je zelená, hnedá aj fialová, a tak nás konečne čaká poriadna zmena, a to aj pre dámske topánky.

Vysoké kozačky pre jar 2011

Jednoznačne budú na jar bodovať vysoké kozačky. Postupne sa návrhári odvracajú od platforiem a dávajú priestor užšom ihlovým podpätkom. To je zaiste mužskému oku lahodiaci prvok, avšak pre väčšinu žien je to vytrpená krása. Našťastie podpätky prevažne nie sú zúžené do extrémne ihlovitého tvaru, a preto nás čakajú pomerne pohodlné jarné čižmy.

Jednou z vysoko módnych farieb sa na jar stane béžová. Nepôjde len o kozačky, ale aj o kabelky a kabátiky. Tak prečo si nekúpiť rovno celý outfit? K dostaniu budú najrôznejšie typy kozačiek – s otvorenou špičkou, zdobené kvetmi, mašličkami, strapcami či ozdobným viazaním.

Štýlové a pohodlné nízke kozačky

Z materiálov bude patriť k najobľúbenejším semiš, ktorý ozdobia rôzne povrchové úpravy alebo zaujímavé detaily, ako sú napr strapce.

Mnohé poteší, že sú v móde tzv. kone – dámske kozačky na širšom podpätku, mierne v špičke zúžené. Často sú zdobené prackami cez členky, ktorá im dodáva kovbojský šmrnc. Tiež vídame zdvihnuté špičky, tie u nás zatiaľ nie sú také obľúbené. Trendy budú nahrnuté kozačky po celej ich dĺžke. Vyzerajú štýlovo ku kratšej sukni alebo v kombinácii so skinny džínsami.

Odvážnym jarná sezóna praje! Napríklad výrazné špičky neustále odchádzajú z módnej scény, aby sa vzápätí vrátili späť. Rozhodne by ste tiež nemali prehliadnuť zelenú farbu – farebné kozačky sú túto jar veľmi chic!

Nízky podpätok je ideálny na nákupy. Kozačky jar 2011 by stále mali byť tesne pod kolená (ideálne vyhrnuté). Druhá varianta sú tzv „jazdecké čižmy“, ich obľuba zaiste pretrvá až do budúcej sezóny.

Zdroj: www.polyvore.com , www.shopstyle.comwww.infinity.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.