Fashion Trends: Kvetinová potlač na jar je to pravé!

Fashion Trends: Kvetinová potlač na jar je to pravé!

18. apríla 2011, kvetinový vzor, kvetinová potlač, kvetinový top, trend jar 2011, kvetinová sukne, kvety

Sponzorovanej odkazy:

Rovnako ako si zimu nevieme predstaviť bez niekoľkých dní plných snehu a mrazu, k jari zase neodmysliteľne patria kvety. A to nielen na záhonoch a lúkach, ale hlavne na oblečení. Ak neviete, čo by vo vašom šatníku pre tohtoročnú jar a leto rozhodne nemalo chýbať, je to rozhodne práve kvetinový vzor – jeden z najväčších tohtoročných trendov. Tento potlač môžeme nájsť na všetkom od šiat a sukní cez blúzky a tielka až po topánky, kabelky a iné doplnky. Čím to, že práve kvetinová potlač strčí každú jar všetky ostatné vzory hravo do vrecka? Vysvetlenie je vcelku jednoduché – na jar je vo vzduchu cítiť romantika a zamilovanosť a kvetinový vzor je ich symbolom. Každú ženu premení na jemnú a romantickú bytosť.

Ako kvetinovú potlač nosiť?

Rovnako ako s ostatnými vzormi, ani s tým kvetinovým to nie je úplne jednoduché. Ponúkam vám preto niekoľko pravidiel, vďaka ktorým bude váš outfit s kvetinami vyzerať štýlovo a chic a vyhnete sa tak módnemu faux-pas. Ako teda kvetinový vzor nosiť? • V prvom rade pri nosení kvetinovej potlače myslite na svoje proporcie. Malé ženy budú v príliš výrazných kvetoch vyzerať utopenie, väčšie z nás si ich dovoliť môžu. Ak ale máte postavu v tvare hrušky, rozhodne zvoľte malé kvety. Tie väčšie by zbytočne vytvárali dojem širších bokov. • Kvetinová potlač je sama o sebe veľmi výrazná a priťahuje pozornosť, preto k nej radšej zvoľte jednoduchšie doplnky, aby outfit nevyzeral prepchato. • Čo sa týka materiálov, tento rok frčí hlavne šifón a hodváb. • Ak vám kvetinová potlač pripadá príliš výrazná, usmernite ho pomocou jednoduchého kardiganu alebo bundičky. • A aké kvety sú tento rok najviac in? Návrhári sa nechali inšpirovať východom, preto sa na mólach objavovali najrôznejšie orientálne kvety. Staviť ale môžete aj na klasické kvetinky, ktoré z módy nevyjdú azda nikdy.

V množstve obchodov teraz môžeme nájsť najrôznejšie kvetované sukne. Skombinujte ju s jednofarebným tielkom, vyhrať sa môžete s pestrejšími topánkami, kabelkou a šperkami.

Maxi šaty sú veľkým trendom tohtoročnej jari a leta a i na nich vyzerá kvetinový vzor bezchybne.

Pre ležérny štýl na každodenné nosenie sa hodí kvetinový top, ktorý navyše využijete na rozdiel od šiat už teraz. Stačí ho doplniť o jednoduché rifle a kardigan a outfit ako stvorený do práce alebo školy je na svete.

Zdroje: www.polyvore.com , Creatas Images / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.