Dámske a pánske jeansové bundy 2011

Dámske a pánske jeansové bundy 2011

1. apríla 2011,

Sponzorovanej odkazy:

Pôvodne pracovné oblečenie, ktoré sa stalo v Amerike a následne po celom svete hitom… Áno, hovorím o denime, pretože denim móda je späť v plnom nasadení. Džínsy už asi nikdy z módy nevyjdú, stali sa súčasťou každého šatníka a i vrcholoví manažéri, ktorí trávia hodiny a hodiny v oblekoch, aspoň jeden pár zaručene vlastnia. Avšak jeansové bundy sa striedavo tešia popularite a striedavo upadajú do zabudnutia. Sezóna 2011 vráti klasické „džínsky“ do stredu našej pozornosti.

Dámske, pánske i detské jeansové bundy budú dopĺňať nielen džínsy, ale aj kraťasy, sukienky či šaty. Džínsky skrátka pútajú pozornosť módnych reťazcov a rovnakú pozornosť by sme im mali venovať aj my.

Objavovať sa budú v klasických denimových odtieňoch, ale priestor dostanú aj pocákané, oprané, či džínsky so záplatami … čokoľvek Vás napadne, môže túto sezónu zdobiť jeansovú bundu. A to ako v dámskom, tak i v pánskom prevedení. Bude preto zaujímavé kombinovať džínsovinu bundy a džínsov, pohrávať sa s jednotlivými štýlmi a úmyselne vytvárať na prvý pohľad nesúrodé kontrasty. Veľmi dôležité je tiež ladiť so svojim milovaným náprotivkom.

Pánske jeansové bundy 2011

Vo svojom okolí sa stále stretávam s nedôverčivými reakciami mužov, týkajúcich sa návratu k noseniu jeansových búnd. Je pravda, že si niektorí konečne privykli na nosenie sák pri neformálnych udalostiach a teraz by ich mali vymeniť? Tieto varianty je možné ľahko prepojiť a zvoliť jeansové sako.

Na svoje si prídu aj skalní zástancovia, ktorí svoju džínsku po celé roky nevymenili za nič na svete. Obchody s oblečením ponúknu farebne i strihovo zaujímavé a jedinečné bundy.

Jeansová bunda a tenisky sú nerozlučnou dvojicou, a preto sa ani v sezóne 2011 tejto kombinácie nevzdávajte. Avšak experimentovanie s rôznorodým typom nohavíc sa iste oplatí. Nebojte sa skúsiť elegantnejšie nohavice alebo jarné bavlnené nohavice. Uvidíte, že v kombinácii s džínskami vytvoríte ležérny outfit.

Na záver jedna inšpirácia – jeansová bunda má jednu obrovskú výhodu – nikdy nepodlieha vekovým kategóriám a môže v nej vyzerať štýlovo mladík aj postarší elegán.

Dámske jeansové bundy 2011

Už na začiatku som predznamenala, že džínsky sa budú nosiť k sukienkám, šatám i kraťasom. Nájdu tak využitie aj v prvých letných dňoch, kedy ešte budú rána chladnejšie.

Na výber sú veľmi jednoduché sáčkové strihy alebo pre prípad chladných dní i varianty s kožúškom.

Na výber budú aj bundičky rôznych strihov, dozdobené zaujímavými detailmi. Hoci doba praje zipsom, cvočkom či iným doplnkom, pri džínskach vedú stále jednoznačne gombíky.

Zdroj: www.asos.com , www.shopstyle.comwww.nextdirect.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.