Pripravte sa na jar! - Mikiny s kožušinkou

Pripravte sa na jar! - Mikiny s kožušinkou

15. marca 2011, jar 2010/2011, Abercrombie & Fitch, Aeropostale, kožušinka na kapucni, element, Quiksilver, mikiny, mikiny s kožúškom, fox, animal, roxy

Sponzorovanej odkazy:

Príchod jari sa blíži a vy ešte neviete, ako bude váš look v tomto období vyzerať? Či skôr zvoliť ľahkú jarnú bundičku alebo originálnu vestu, maxi sveter alebo len obyčajnú mikinu? Pre všetkých, ktorí v tomto probléme zatiaľ nemajú jasno, tú mám unikátny tip v podobe mikinek s kožušinkou! Pre príchod teplej jarnej sezóny sú úplne ideálne. Nebudete sa v nich potiť, ani vám nebude úplná zima. Vybrať si môžete zo všetkých strihov, farieb aj značiek, a preto sa vám vaša mikinka s kožušinkou bude hodiť pravdepodobne ku všetkému.

Mikiny s kožúškom môžeme rozdeliť do dvoch skupín, kde v prvej slúži kožúšok, ako doplnok, a v druhej, ako dobrý pomocník. Doplnkový kožúšok na mikine nemá, dá sa povedať žiadnu prospešnú funkciu, okrem toho, že vyzerá dobre. Všetci ho určite veľmi dobre poznáme. Vyskytuje sa najčastejšie okolo okrajov kapucne, rukávov alebo dolných okrajov mikín. Nás ale skôr zaujímajú mikiny, ktoré majú užitočný kožúšok vnútri. Tento kožúšok budeme milovať, pretože nás, ešte nie v úplne hrejivom počasí, dokáže dokonale zahriať. Poďme teda okukovať už spomínané strihy, farby a výrobcov týchto mikinek.

SKATE mikiny s kožušinkou

Skate mikiny sú veľmi obľúbené u teenagerov a mladých ľudí, a preto aj známe skate značky, ako sú Roxy, Fox, Element, Quiksilver alebo Animal už prišli na to, čím svoje kolekcie mikín obohatiť. Samozrejme že je reč o vnútornom kožúšku. Myslím si, že práve pre skate mikiny je vnútorný kožúšok najideálnejší, pretože ich nositelia (mladí ľudia) sú neustále v jednom kole a potrebujú perfektné kvalitné oblečenie, v ktorom sa budú cítiť pohodlne a bezstarostne. Skate mikiny sú tiež určené pre milovníkov skateboardingu, in -line korčulí a BMX. Títo málokým pochopení športovci, by sa pri svojom hobby v mikine s kožušinkou asi dosť spotili, ale rozhodne ju radi využijú pri bežnom nosení, či pri ceste ku skateboardovej U-rampe.

Mikiny s kožúškom Abercrombie & Fitch

Legendárna značka Abercrombie & Fitch je známa svojimi mikinami s kožušinkou. Nepoznám inú značku, ktorá by tohto kusu oblečenia mala vo svojich skladoch viac ako ona. Mikiny Abercrombie & Fitch sú sami o sebe veľmi pekné a sú zhotovené zakaždým z jemného materiálu a vďaka vnútornému kožúšku je ich nosenie o to príjemnejšie. Značka sa najviac vyžíva v kožúšku vo vnútri kapucne, čo je veľmi rozumné, pretože hlavu by sme si mali pred zimou chrániť najviac. A ak budeme mať cez hlavu prehodenú kapucňu s kožušinkou vnútri, bude nám zaručene teplo, lebo je predsa dokázané, že hlavou uniká až 90% ľudského tepla.

Mikiny s kožušinkou Aeropostale

Mikiny s kožúškom značky Aeropostale sa veľmi podobajú mikinkám od značky Abercrombie & Fitch. Majú ale jedno veľké plus. Značka na svojich mikinách dokáže kombinovať oba druhy využitia kožúšku. Na mikinách kožúšok slúži aj ako dekorácia, aj ako dobrý pomocník. Mikny Aeropostale sú športovejšieho štýlu a hodia sa skôr pre mladšie generácie. Vyrábajú sa tiež z veľmi príjemného materiálu a veľmi dobre sa nosia.

Zdroje: www.aeropostale.com www.polyvore.com www.abercrombie.com , Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii ostatné.