Nová kolekcia Mango vzdáva hold rockovým ikonám!

Nová kolekcia Mango vzdáva hold rockovým ikonám!

7. augusta 2015, Mango, jesenná kolekcia, dámska kolekcia, rocková kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Všetky letné kolekcie našich obľúbených značiek už dávno poznáme a je na čase sa sústrediť na tie nové, jesenné. S kolekciou pre novú sezónu teraz na módne pole vstúpila aj značka Mango, keď ju koncom júna prestavila na Olympijskom štadióne v Španielsku. Na tejto veľkej udalosti sa objavili nielen známe modelky ako Yolanda Cardona či Raquel Jiménez, ale aj mnoho známych španielskych tvárí zo sveta módy i šoubiznisu.

Hviezdou večera sa stala brazílska modelka Ana Beatriz Barros, ktorá je fascinovaná nielen Španielskom, ale aj samotnou kolekciou značky Mango: „Španielsko je krajina plná života a vášne. Je úžasné, že ma Mango oslovilo pre otvorenie tak špeciálnej udalosti. Navyše zbožňujem hudbu a kolekciu, ktorú Mango vytvorilo pre túto zimu, je skutočnou poctou šialeným rokom slobody a inšpirácie štýlom i talentom naozajstných hudobných legiend, ktoré tu cítiť. “

Pri pohľade na kolekciu pre novú sezónu španielskej značky Mango možno len súhlasiť so slovami Anny Beatriz Barros. Návrhári pretvorili zvuky 60. a 70. rokov do outfitov a dali tak vzniknúť jedinečnej kombinácii hudby a módy. Štýl Janis Joplin, Grace Slick, Patti Smith a Blondie je zastúpený koženými bundami, nohavicami s vysokým pásom, šatami a voľnými blúzkami, ktoré dokonale symbolizujú ženské hudobné ikony obdobia hippies.

Predstavené bolo neuveriteľné množstvo outfitov, ktoré ďalej vzdávajú hold aj rocku a disko štýlu. Glanc kolekcii dodáva kombinácia klasických materiálov, trblietavých a blyštivých prvkov. Celá kolekcia je ladená do skôr neutrálnych tónov. Zastúpené sú farby ako čierna, šedá a biela a dodávajú tým jednotlivým kúskom dávku univerzálnosti. Ich nosenie a kombinovanie je tak veľmi jednoduché a môžete pri ňom prepustiť uzdu svojej fantázii. Inšpirujte sa módnou prehliadkou a vytvorte jedinečnú dvojicu z koženej bundičky a kvetovaných šiat, alebo z dlhej bielej voľnej róby a luxusného krémového kožúšku. Celá kolekcia Mango pre jeseň a zimu zase pre raz ukazuje, aká je v jednoduchosti sila, využite ju aj vy! Kolekcia je k dostaniu v predajniach Mango alebo v eshope.

Foto: Mango

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a pánske oblečenie.