Najnovšia kampaň Tally Weijl - Fresh it up!

Najnovšia kampaň Tally Weijl - Fresh it up!

4. augusta 2015, Tally Weijl, Fresh it up, leto 2015, traky, trendy, biela, modrá, denim, paradise print, palmy, dámske šaty, šortky, topy, potlač, kvetinové motívy, high summer

Sponzorovanej odkazy:

Značka Tally Weijl, ktorá vznikla predovšetkým pre potechu mladých žien a dievčat, prichádza niekoľkokrát za rok s kampaňou plnou najnovších trendov. V tejto chvíli je to práve lookbook nazvaný Fresh it up. Nájdete tu všetko, bez čoho sa druhú polovicu prázdnin nemožno obísť. A ešte ku všetkému všetky módne kúsky z Fresh it up idú ruka v ruke s aktuálnymi módnymi hitmi. Ak ste vo svete módy v strehu, tak aspoň trochu tušíte, že nepochybne pôjde o denim, ktorý sa stále drží na popredných priečkach, ale na čo sa môžeme ďalej tešiť? Poďme sa pozrieť.

Nebudem vás dlho napínať. Ďalším z trendov, ktorý Tally Weijl vo svojej kampani Fresh it up predstavuje je paradise print. Čo presne si pod týmto označením predstaviť? Doslovný preklad „nebeské /rajské potlače“ by nám mohol trochu pomôcť. Rajom na zemi je pre mnoho ľudí opustený ostrov celý obrastený palmami, s bielučkým pieskom, uprostred blankytne modrého oceánu. A presne to je paradise print! Topy a šortky plné horúceho leta ponúka Tally Weijl vo svojom lookbooku Fresh it up!

Ďalej to bude biela farba, v ktorej sa druhú polovicu leta určite nestratíte. Je až neuveriteľné, ako ženy perfektne v bielom oblečení vyzerajú. Biela farba má naozaj neskutočnú moc a ženám veľmi pristane. V obchodoch Tally Weijl si teraz môžete vybrať z ponuky bielych šiat, sukní, topov, šortiek, nohavíc, topánok a módnych doplnkov.

Vedľa panenskej bielej farby bude in aj modrá farba pripomínajúca letné nebo bez mráčikov. Tu sa skvele uplatní rifľovina, ale aj ostatné odtiene modrej farby. Nebo tiež nemá vždy jednoliatu farbu. Váš modrý outfit môžete byť teda tiež rôznorodý.

A čo všetko nám značka Tally Weijl ponúkne v jeansovom materiále? Samozrejme to budú klasické denim nohavice, u ktorých je tento rok trendy viditeľné obnosenie, diery a ošúchanie. Ďalej potom šortky, u ktorých platí to isté a retro traky. Vršok z denimu vo Fresh it up tiež nájdete. Máte radšej rifľovú košeľu s trendmi háčkovaným doplnením na ramenách?

Foto: Tally Weijl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.