Vitajte v džungli! Letná kolekcia Intimissimi 2015 je divoká aj romantická!

Vitajte v džungli! Letná kolekcia Intimissimi 2015 je divoká aj romantická!

29. júna 2015, spodné prádlo, Intimissimi, podprsenky, nohavičky, nočné košieľky, zvodné prádlo, sexy prádlo

Nášmu obliekaniu venujeme väčšinou veľkú pozornosť. Každý kúsok dlho vyberáme, premýšľame nad kombináciami i doplnkami. Spodnú bielizeň však máme tendenciu občas trochu prehliadať. Nie je prakticky vidieť, a tak sa jej vzhľad nezdá byť tak dôležitý. Bola by však škoda to vnímať len takto. Aj spodná bielizeň nám totiž môže dodať sebavedomie! Vďaka zvodnej bielizni, hoci ju schováva obyčajná košeľa a nohavice, sa môžete cítiť sexy a žensky po celý deň. A kam pre zvodné spodné prádlo zájsť? Kam inam než do predajní talianskej značky Intimissimi, ktorá dokonale vie, čo ženám pristane.

Letná kolekcia Intimissimi nechala svoje najnovšie kúsky rozkvitnúť. Podprsenky, nohavičky aj košieľky zdobia hlavne kvety, ktoré majú mnoho podôb. Niektoré sú jemné, decentné, skoro nenápadné v kombinácii s telovou základnou farbou bielizne, iné sú naopak posiate pestrými tropickými kvetmi, ktoré vynikajú na žiarivo modrom podklade. Tak vyzerá pravá džungľa!

Značka Intimissimi ale do kolekcie zapojila aj jednu z najobľúbenejších farieb pre spodnú bielizeň, teda bielu. Tento nežný a romantický tón si rozumie s čipkami, návrhári si tu navyše hrajú aj s priesvitnými materiálmi a jemnými aplikáciami, ktoré z bielizne vytvárajú takmer umelecké dielo. Ich sofistikované použitie navyše pôsobí romanticky a zvodne a v kombinácii s kvalitou materiálov tak predstavuje snáď všetko, čo si môžeme od spodného prádla priať.

Nekonečnú eleganciu potom vyžaruje tmavomodrý čipkový komplet skladajúci sa z balconette podprsenky a nohavičiek, letnú náladu zase dokáže vykúzliť veselá kombinácia žiarivej žltej a zelenej.

Intimissimi však neponúka len veľa rôznych druhov podprseniek, od super push-UPEK po neopozeraný balconette strih, a nohavičiek, medzi ktorými nechýbajú tangá alebo brazilky, ale nájdeme tu aj krásne ľahké košieľky ideálne pre letné horúce noci. Sú vytvorené z hodvábu, materiálu, ktorý vás bude rozmaznávať celú noc. Aj ony sú rovnako ako ostatná bielizeň farebné, s potlačami, ale aj úplne jednoducho biele. Letná kolekcia Intimissimi ponúka skrátka pre každého niečo, takže neváhajte a navštívte niektorú z predajní, kde si môžete jednotlivé kúsky z kolekcie zaobstarať.

Foto: Intimissimi

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.