Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014

Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014

28. septembra 2014, baseballová bunda, dámske šaty, nápisy, potlače, čierno-biela, červeno-biela, trendy, jeseň 2014, mladá móda, Tally Weijl, rocková móda, denim, animal print, zvieracie vzory, kocky, bodky, hviezdičky, vzory, cardigan

Sponzorovanej odkazy:

Najnovšia kolekcia značky pre mladé dámy Tally Weijl nabáda k tomu, aby ste sa vydali akýmsi novým smerom. Výzva je to záhadná, ale pochopíte ju hneď oveľa lepšie, keď si predstavíme oblečenie a módne doplnky v nej. Jedinečné módne kúsky v ešte zriedkavejších kombináciách, tak v tomto duchu sa nesie jeseň 2014 u Tally Weijl. Mladá móda si môže vyhadzovať z kopýtka a je jej takmer všetko dovolené.

Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)

Jedným zo smerov, ktorým sa podľa Tally Weijl môžete vydať je napríklad smer rockový. Musíte ho brať taký, aký je a zaujať k nemu ten správny postoj. Rocková móda nie je hocijaká a nie je ľahké ju obliekať. Tally Weijl sa vo svojej jesennej kolekcii stavia k rocku trochu inak, než sme zvyknuté. Definuje ho hebučkým leopardím kabátikom, tmavými skinny jeans a akýmkoľvek tričkom s originálnym nápisom či drsnou potlačou, ale nie na dotyk. Niečoho sa pridržte, pretože mladá rebelská móda vás zaručene dostane!

Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)

Teraz trochu zjemníme. Tally Weijl má totiž tiež niečo pre ladné dievčatá. Tie sa môžu vydať po ceste, ktorá je plná vzorovania. Veľmi in budú tento rok bodky a ešte lepšie v kombinácii čiernej a červenej farby, s ktorou sa nielen v jesennej kolekcii Tally Weijl roztrhlo vrece. Ak nerady bodky, tak čo napríklad hviezdičky? Tie sú všetky v bielej farbe rozosiate na čiernom cardigane. Takmer úplne rovnako ako na nočnej oblohe. A v poslednom rade istotou u vzorov zostáva stále animal print. Bežte po tej divokejšej strane cesty. To možno spolu s dámskymi šatami, na ktorých zvieracie vzory krásne vynikajú.

Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)

A skočíme do normálu. Tally Weijl ponúka aj tú možnosť, ostať tým, kým ste, a to mladými ženami so zmyslom pre módu. V kurze stále zostávajú svieže baseballové bundy, ktoré nemajú svojim strihom vôbec ďaleko k tohtoročnému jesennému hitu v oblasti búnd, a to k bomberu. Denim je tiež stále číslom jedna, a aj keď s nim Tally Weijl šetrí, užiť si ho možno v podobe teplej vesty s jemným kožúškom. Obidva tieto zvršky značka kombinuje s kockovanými šortkami v atraktívnych farbách.

Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)

Nestarnúca klasika, ktorá vždy zaberie, tak to je čierno-biela. Táto farebná kombinácia je tak obľúbená, že už sa v módnom svete považuje za samostatne stojacu farbu. Proste čierno-biela je chic a vie to aj jesenná kolekcia Tally Weijl. Objavuje sa všade. Na svetroch, obuvi, tričkách, legínach, kabátoch, blúzkach, sukniach, a tak ďalej. Čierno-bielu kombináciu nejde nikdy pokaziť a hodí sa pre všetky príležitosti. Je to mocná zbraň a pristane každej z nás.

Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)Nový smer! - Tally Weijl jeseň 2014 (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.tally-weijl.net

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.