Prečo by nie?! / Zimné šortky 2011

Prečo by nie?! / Zimné šortky 2011

27. januára 2011, jeseň / zima 2010, jesenná šortky, zimné šortky, kraťasy, balónové šortky, džínsové šortky, kockované šortky, jesenné / zimné trendy

Sponzorovanej odkazy:

Užívajte si jarných a letných trendov aj v mrazivom počasí tohtoročnej zimy! Jedným takýmto extra trendom sú zimné šortky. Viem, že to znie trochu desivo, ale nie je tomu tak, a verte, že si budete môcť svojich obľúbených šortiek užívať aj teraz. Príchod chladného počasia predsa neznamená zahaliť svoje krásne ženské telo. Aj v zime smiete ukázať svoje štíhle nohy a cítiť sa tak sexy. Nezabúdajte ale na to, že pre krásu sa musí trpieť a pri zimných šortkách to platí dvojnásobne.

S modelom, akým sú napríklad zimné šortky, môžete kombinovať širokú škálu doplnkov a oblečenia. Vrchnú časť tela zahaľte do krátkych bundičiek, viest alebo trendy maxi svetrov. Na nohy natiahnite buďto legíny alebo pestrofarebné či retro pančucháče a potom si stačí vybrať len správnu obuv. K zimným šortkám sa vám budú hodiť vysoké čižmy, členkové topánky, poltopánky, lodičky ale aj tenisky. Kombinujte a užívajte si krásnej bielej zimy!

Džínsové zimné šortky

Kraťasky z džínsového materiálu pozná určite každý a všetci ich tiež rozhodne máte vo svojom šatníku. Vyberte ich a robte s nimi parádu aj teraz. Pri džínsových šortkách sa medze nekladú a nech vyzerajú akokoľvek, zakaždým budú in. Vyprané, rozorvané, deravé, so záplatami či cvočkami – všetky sa nosia! Vyrobiť si ich môžete aj sami doma, napríklad zo starých džínsov. Máte možnosť si vyraziť aj na nákupy, a v zime vyjsť do ulíc s kraťaskami, ktoré budú mať cez celý zadok nápis Replay.

Balónové zimné šortky

V minulosti boli v móde balónové sukne, tento rok aj balónové nohavice a pre túto zimu tu máme balónové šortky. Ak lipnete na najnovších módnych hitoch, kúpte si ich. Zimné kolekcie svetových značiek pre vás majú pripravené balónové zimné šortky, v ktorých vám zaručene zima nebude. Pochopiteľne dbajte na to, že balónový strih nepristane len tak každému. Nechajte si poradiť, pretože s balónovými šortkami je trochu kríž.

Kockované zimné šortky

Prečo nespojiť dva módne trendy v jeden, keď kocky aj šortky sú tento rok stále v kurze? Doprajte si top módneho rebríčka a kúpte si kockované zimné šortky. Pôsobia veľmi elegantne a tiež sexy. V červených,, kostkáčoch ", ako šibalská školáčka, zaujmete určite každého. Nebojte sa ale, že by ste mohli vyzerať lacno! Tento rok modely à la školská uniforma veľmi frčia.

Zdroje: www.polyvore.com, iStockPhotos / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.