7 štýlových doplnkov, bez ktorých sa túto jeseň nezaobídete!

7 štýlových doplnkov, bez ktorých sa túto jeseň nezaobídete!

21. septembra 2014, kolesový šál, saténová šatka, rukavice, jeseň 2014, módne doplnky, kožené doplnky, trendy, náušnice, oversized kabelka, semišové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Jeseň už klope na dvere a je pomaly načase sa poobzerať po módnych kúskoch, ktoré budeme nadchádzajúcu sezónu potrebovať. Už sme oboznámení s tým, ako vyzerajú jesenné kolekcie módnych značiek, a ktoré oblečenie bude tento rok in, ale bez čoho by to tiež nešlo sú štýlové doplnky. Každá sezóna má pár svojich ťažiskových, ktoré ju reprezentujú a rovnako tak je na tom aj jeseň 2014.

1. Saténová šatka / Kolesový šál

Šatka je podľa mňa tým najobľúbenejším módnym doplnkom, ktorého dámy využívajú takmer v každej časti roka. Dokáže perfektne dokrášlit outfit a v prípade nutnosti zakryť náchylné či nie tak dokonalé miesta na našom tele. Tento rok na jeseň to budú saténové šatky v prírodných odtieňoch, ktoré budú trendy. Príjemný materiál a ľahko kombinovateľné farby – radosť nosiť! V chladnejších jesenných dňoch možno siahnuť po vlnenom kolesovom šále. Splní rovnako dobre svoje poslanie, ale je ešte o niečo teplejší. Milujem na ňom hlavne jeho schopnosť vždy sa perfektne prispôsobiť môjmu krku a dekoltu.

2. Oversized kabelka

Na rovnakej alebo vyššej priečke v oblasti módnych doplnkov stojí a nesmie byť ignorovaná dámska kabelka. Bez nej sa v mnohých chvíľach ťažko zaobídeme. Stráži všetky dôležité veci, bez ktorých sa my ženy nedokážeme pohnúť z domu a naviac poslúži aj ako krásny doplnok. Jeseni 2014 budú vládnuť veľké kabelky taktiež v prírodných farbách ako sú čierna, hnedá, bordová a všetky ich odtiene. Túto kabelku si zamiluje každá žena. Aj keď niekedy robí problém v nej niečo nájsť, vojde sa tam rozhodne všetko. Poslúžiť môže aj ako taška do školy alebo do práce.

3. Vlnený klobúk

Na vlnený klobúk ako módny doplnok nie sme veľmi zvyknuté, ale nadchádzajúca jesenná sezóna nám ukáže, čo všetko sme v jeho smere prepásli. Klobúky sa najviac nosievajú v lete na dovolenkách či pri opaľovaní na kúpaliskách z toho dôvodu, aby nás neoslepovalo slniečko a nespôsobilo nám bolesti hlavy či horšie ťažkosti v podobe úpalu. Na jeseň tieto starosti mať nemusíme, ale aj tak môže byť klobúk pomocníkom, a to v opačnom zmysle, kedy nám hlavu, z ktorej nám uteká najviac tepla, zahreje.

4. Dlhé rukavice

Aj keď si to nechcem v žiadnom prípade pripustiť, jesenné rána a večery môžu niekedy zimou potrápiť naše prsty a ruky a je dobré spojiť príjemné s užitočným. Pár svetových módnych značiek predstavilo štýlové dámske rukavice, v ktorých budete tento rok na jeseň trendy a šik. Jednalo sa vo väčšine prípadov o rukavice kožené a dlhé. Možno vám pripadajú nepraktické, ale môžu byť skutočne skvelým doplnkom. Nechajte ich napríklad vyniknúť v tope s trojštvrťovým rukávom.

5. Jedna náušnica

Verte alebo nie, ale ďalšou „hitovkou“ bude tento rok na jeseň nosenie len jednej náušnice. Tento trend predviedli svetoznáme značky ako Celine, Isabel Marant a Louis Vuitton. Ak sa rozhodnete tento nový must-have kúsok vyskúšať, dbajte na to, aby náušnica bola dostatočne veľká a výrazná. Musíte sa hold poriadne pochváliť. Je síce nepraktické kupovať náušnice v páre, keď in bude nosenie len jednej, ale môžete sa napríklad rozdeliť s kamarátkou a zaplatiť tak len polovicu.

6. Členkové semišky

Aj obuv môžeme brať ako taký módny doplnok. Ladíme ju najčastejšie s kabelkou a nášmu outfitu dodáva nakoniec ten správny šmrnc. Na jeseň sa nezaobídete bez členkových semišových topánok, ktoré síce nie sú tými najideálnejším do daždivého počasia, ale dokážete s nimi stropit veľa parády.

7. Kožené doplnky

V poslednom rade nesmiem zabudnúť ani na kožené doplnky. Náramky a obojky vyrobené z kože či koženky budú jedným z najpopulárnejších trendov nadchádzajúcej sezóny. Najčastejšie sa stretnete s koženými náramkami a obojkami na krk, ktoré sú v spojení s trblietavými kamienkami alebo so zlatými aplikáciami. Tento doplnok si určite zamilujete, pretože je veľmi tvárny a dá sa ľahko kombinovať s ostatnými módnymi kúskami.

Zdroje: www.hm.com www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky a topánky, obuv.