Zaspávajte odetá v luxuse / negližé a nočné košieľky

Zaspávajte odetá v luxuse / negližé a nočné košieľky

31. januára 2011, negližé, nočné košieľky, pyžamo, dámske prádlo, luxusné prádlo, krajka

Mnoho z nás možno najradšej zaspáva v teplých pyžamách s obrázkom ovečky, alebo ktoréhokoľvek iného milého zvieratka. Pohodlnosť a hrejivosť sa im nedá uprieť, ale všetky dobre vieme, že muža veľmi neohromia. Preto občas pyžamy nechajte v skrini a oblečte sa do zmyselných a sexy nočných košieľok a negližé. A uvidíte, že muž vedľa ktorého zaspávate, sa bude vrtieť blahom.

Akokoľvek sú nočné košieľky a negližé krátke a krajkové, rozhodne nie sú tak nepohodlné, ako sa na prvý pohľad zdá. Na ich výrobu nie je potrebné veľké množstvo materiálu, a tak je jasné, že toľko nezahrejú, ale pri zaspávaní v luxusnom saténe alebo krajke sa budete cítiť nádherne. A ten pocit za to rozhodne stojí.

Ukážte sa s Agent Provocateur

Ako už názov napovedá, značka Agent Provocateur rada provokuje a jej modely sú odvážne a sexy. Ak sa nebojíte priesvitných a priehľadných materiálov, zmyselných kožúškov a rôznofarebných čipiek, nočné košieľky značky Agent Provocateur sú pre vás ako stvorené. Čierna, šedá a biela hrajú čo sa farieb týka prím, na svoje si ale prídu aj milovníčky vášnivej červenej alebo tajomnej tmavo modrej.


Odetá do romantiky s Triumph

Pokiaľ sa necítite ako dračica a dávate prednosť jemnosti a romantike, budú pre vás nočné košieľky Triumph to pravé. Neodhaľujú toľko, čím vám pridajú štipku tajomnosti, ktorá má v spálni obrovské kúzlo. Iste oceníte aj najrôznejšie zdobenie v podobe mašličiek, krajok alebo riasenia. Ak práve nie ste majiteľkou štíhlych nôh a nerada ich odhaľujete, sú tu pre vás dlhé nočné košieľky, ktoré pôsobia veľmi luxusne.


Nežná a dievčenská Victoria's Secret

Ak sa na krajku ani satén necítite a vzdať sa pyžám s roztomilými potlačami je pre vás nadľudský výkon, nevešajte hlavu. Obľúbená značka Victoria's Secret do svojej kolekcie zahrnula veľa jemných a dievčenských nočných košieľok, v ktorých sa budete cítiť svoje. Na rozdiel od tých predchádzajúcich, nie je paleta farieb tak obmedzená a vybrať si môžete košieľky v odtieňoch ružovej, modrej alebo napríklad bielej. Nechýbajú ani jednoduché potlače a vzory, čo romantické duše určite ocenia.


Kúpte si kúsok, v ktorom sa budete cítiť pokiaľ možno pohodlne, a ktorý bude zmyselne obopínať vašu postavu. Pri výbere nočnej košieľky alebo negližé je totiž najdôležitejšie to, aby ste sa vy sama cítila sexi a prirodzene. Presne tak vás totiž potom bude vidieť aj váš partner.

Zdroje: Www.agentprovo­cateur.com, www.triumph.com, www.victoriassecret.com

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.