H & M kolekcia jeseň 2010 je už v predaji!

H & M kolekcia jeseň 2010 je už v predaji!

30. septembra 2010, H & M, H & M jeseň 2010, H & M kolekcia jeseň 2010, H & M oblečenie, Daria Werbowy, jesenné trendy, trendy jeseň 2010, móda jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Leto je síce v plnom prúde, ale v H & M začala jeseň už včera. Áno, 12. augusta sa totiž v obchodoch tejto švédskej populárnej značky objavili prvé kusy jesennej kolekcie a hoci si ešte rada užijem teplé a slnečné letné dni, začala som sa na jeseň poriadne tešiť.

Podľa toho, čo sme mohli vidieť na fashion weeks a podľa prvých ochutnávok jesenných kolekcií rôznych značiek, môžem už s istotou povedať, že tohtoročná jeseň sa zahalí do rôznych odtieňov hnedej farby. A hnedá prevláda aj v jesennej kolekcii H & M, ku ktorej nafotila skvelú kampaň modelka Daria Werbowy.

Daria Werbowy pre H & M

Modelka poľsko-ukrajinského pôvodu vyrastajúca v Kanade Daria Werbowy, ktorú asi najviac preslávila práca pre kozmetickú firmu Lancôme, sa zaoberá modelingom už od svojich 14 rokov a okrem Lancôme pracovala napríklad aj pre značky ako Prada, Louis Vuitton, Versace, Missoni, Yves Saint Lorent , Roberto Cavalli alebo Chanel. Ani sa švédskym reťazcom H & M nespolupracuje Daria prvýkrát, dalo by sa povedať, že patrí ku stáliciam tejto značky. Pripomeňme si napríklad kampaň k tohtoročnej kolekcii plaviek H & M alebo úžasné fotky k ešte úžasnejšie kolekciu, ktorú pred dvoma rokmi pre H & M vytvoril Matthew Williamson.

Ako som sa už zmienila, kolekcia jeseň 2010 je sfarbená hlavne do hnedej, béžovej a ďalších svetlejších i tmavších odtieňov hnedej. „Háemko“ nezabudlo samozrejme do svojej kolekcie zaradiť nestarnúce a nadčasové trenčkoty v módnej dĺžke nad kolená, hrubé svetre, vesty aj pončá. Samotnou kapitolou sú topánky, ktoré skvele dopĺňajú celú kolekciu. Najčastejšie môžete vidieť topánky členkové s vysokými podpätkami a vždy s nejakým zaujímavým detailom. Ale aj milovníčky kozačiek si na jeseň v H & M prídu na svoje. Vo farbách prevláda koňaková hnedá, ťavia alebo klasická čierna.

Aká bude jesenná H & M kolekcia už vieme, mňa by ale tiež veľmi zaujímalo, keď už som spomenula spoluprácu s Williamsonom, s kým bude „háemko“ spolupracovať ďalej? Po februárovej nádielke od Sonia Rykiel, by to už chcelo naozaj niečo nové a zatiaľ sa šušká, že by snáď malo ísť o značku Shiatzy Chen, ktorá síce nie je až tak známa, ale to môže naopak znamenať veľmi zaujímavú a neopozeranú kolekciu. Čo myslíte?

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.