Lindex Extended - štýlová kolekcia na každý deň

Lindex Extended - štýlová kolekcia na každý deň

28. februára 2014, Lindex jar, Lindex extended, nová kolekcia Lindex

Sponzorovanej odkazy:

Pri pohľade na novú kolekciu Lindex Extended ma napadá výstižný pojem – svetový. Nová kolekcia sa derie vpred s jedinečnou víziou zaujať a ponúknuť niečo úplne „extra.“ Oblečenie a doplnky, ktoré sa nelesknú len na obálke časopisu a ktoré nepatria len do hľadáčika reklamných kampaní. Štýlové a trendy kúsky patria do ulíc, na pracovisko aj do kaviarní. Možno niekedy zatúžime vyzerať ako hviezda z červeného koberca a inokedy sa zase hanbíme obliecť výraznejší model. Lindex našiel vo svojej novej kolekcii príjemnú cestu, kde sa stretávajú vysoko módne modely vhodné však aj na bežné nosenie.

Lindex Extended - štýlová kolekcia na každý deň (http://www.luxurymag.sk)

Kto pozná Lindex dobre vie, že sa značka snaží ponúknuť cenovo dostupný tovar v zodpovedajúcej kvalite. Mnohé si tu obľúbili klasické nohavice, spodnú bielizeň a pančuchový tovar alebo oblečenie pre deti. Na druhú stranu sa v každej kolekcii vždy nájde pár kúskov.

Lindex extended nájdete na online eshope a predávať sa bude iba vo vybraných predajniach (napríklad v Nórsku, Švédsku alebo Rusku). Prvá kolekcia extended v sebe ukrýva len desať kúskov vystavaných na jednoduchej farebnej schéme – čierna, biela, sivá. Outfity sú na prvý pohľad jednoduché, ale vždy prekvapia originálnym detailom, a to najmä strihom.

Úchvatné sú výrazné doplnky, ktoré sa stávajú dominantným prvkom a aj napriek tomu, že sa jedná o výrazný doplnok spoločenský, dokážem si ich bez problémov predstaviť k džínsom a tielku.

Lindex Extended - štýlová kolekcia na každý deň (http://www.luxurymag.sk)

Snaha ponúknuť módne trendy pre bežné nosenie a vykúzliť z nesmelej ženy sebavedomú dámu, ktorá sa cíti dobre vo svojom oblečení. Snáď aj takto by sa dala opísať nová kolekcia Lindex extended. Dobre sa obliecť nie je zložité a obliecť sa štýlovo a moderne tiež nie. V tomto smere ponúka nová kolekcia absolútnu slobodu. Veľmi efektne vyzerajú voľné tričká s veľkými prestrihmi na chrbte.

Lindex Extended - štýlová kolekcia na každý deň (http://www.luxurymag.sk)

Lindex extended vnesie módnosť do našich šatníkov i duší a možno opäť oživia ulice miest.

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.