Perfektné plesové účesy, ktoré zvládnete sama!

Perfektné plesové účesy, ktoré zvládnete sama!

15. januára 2014, elegantné účesy, účesy, vlasy, účesy pre krátke vlasy, účesy pre dlhé vlasy, účesy na ples, plesové účesy, zapletané účesy, copy, drdoly

Sponzorovanej odkazy:

S príchodom nového roka začala aj ďalšia plesová sezóna. Dámy v nádherných róbach, páni v slušivých oblekoch – každý chce vyzerať perfektne a zaujať. Šaty, v ktorých tento rok plánujete na nejaký ples vyraziť, vám už možno v skrini visia. Aký ale zvoliť účes, aby ste ho zvládli pokiaľ možno sama a pritom vyzeral elegantne a slávnostne? Pár tipov pre vás máme!

Trendy stále velia: zapliesť!

Trend vrkočov a vrkôčikov je už s nami celkom dlhú dobu a stále neutícha. A je to dobre! Je totiž toľko možností, ako môžete vlasy zapliesť. Nosia sa klasické copy, francúzske copy, ktoré tiež určite zvládnete, obľúbené rybie copy, mermaid copy… Ak tápete, videá z youtube vám napovedia, ako si z vlasov originálny či klasický vrkoč upliesť. Takmer nekonečným zdrojom inšpirácie vám môže byť užívateľka Lilith Moon, ktorej účesy zvládnete s trochou šikovnosti samy, a pritom pôsobia veľmi sofistikovaným dojmom, rovnako ako napríklad tento tutorial na zapletaný účes.

Elegantný drdol zvládne každý

Vo veľkom štýle sa na scénu vrátili aj drdoly, samozrejme na mnoho spôsobov. Drdoly patria k nekomplikovaným účesom, ktoré dokazujú, že v jednoduchosti je krása. Dokonale doplnia napríklad aj elegantnú dlhú róbu. A čo je dôležité, dokážete ich na svojej hlave vykúzliť za pár minút, napríklad práve tento drdol inšpirovaný Emmou Stone. Veľkú obľubu si v poslednom čase získali aj takzvané baletkovské drdoly – vyzerajú bezchybne a hotové sú raz dva.

Krátke vlasy nie sú problém!

Ak neoplývate dlhými a hustými kučerami, rozmanitosť účesov, ktoré si na hlave môžete vytvoriť, tým pre vás síce trochu klesá, ale vykúzliť elegantný plesový účes pre vás rozhodne nie je nemožné. Inšpirovať sa môžete napríklad týmto videom. Potrebovať budete len kulmu, prípadne žehličku na vlasy, pár pinetek a nevyhnutný lak na vlasy. Ako vidíte, romantický účes, ktorým na plese zaujmete, môže vytvoriť každý.

Zdroje: www.youtube.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii vlasy a účesy.