Zľavy a výpredaje: Zimné bundy a kabáty

Zľavy a výpredaje: Zimné bundy a kabáty

9. januára 2014, výpredaj bundy, výpredaj kabáty, zľavy bundy, zľavy kabáty, zľava oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Výpredaje a zľavy sú v plnom prúde, ešte nedosiahli svoj maximálny vrchol, ale už teraz sú viac ako lákavé. Čo tak novú bundu alebo kabát?

Kabát s koženými rukávmi

Must-have kúsok sezóny bol jednoznačne kabát s koženými rukávmi alebo inými aplikáciami. Jednoznačne pritom vedie kombinácia viacerých materiálov a nemusí sa jednať len o materiál koža. Trendy sú maxi kabáty, aj vypasované trenčkoty. Krásne kúsky zlacnili v predajniach Zara. Odporúčam si pozrieť tento dámsky duffle coat vytvorený podľa všetkých súčasných módnych trendov.

Staviť môžete aj na kombináciu čiernej a béžovej (hnedej) farby. Na predajných pultoch tiež vídame variantu khaki farby a čiernej.

Môj tip je kabát vyhrievaný kožušinkou od značky Bershka.

Výpredaj – bundy

Čo by ste dámy povedali na strihovo vydarenú prešívanú bundu s veľkým golierom. Budúcu sezónu sa určite ešte nosiť budú, a tak sú výpredajové ceny dobrou investíciou, aj keď už jednu zimnú bundu máte. Túto dizajnovo jednoduchú bundu zakúpite v predajniach Zara.

Bundy postupne zlacňuje aj „sesterská“ Bershka. Vo výpredaji sú predovšetkým jarné a jesenné bundičky, prípadne saká. Ceny ale klesli u hrejivejších búnd, ako je napríklad parka.

V Bershke momentálne pripadajú zľavy aj na skvele farebné pánske parky a bundy. Síce ich zrejme vaša polovička vytiahne až na jar, ale uvidíte, s akou radosťou vyskúša nový darček.

A ešte jeden tip zo zliav Bershka – šedý rovný kabát s nepatrnými detailmi. Na prvý pohľad decentný a nenápadný, na pohľad druhý si ho zamilujete. Však oni tí naši muži si tiež zaslúžia čas od času oceniť milým a praktickým darčekom.

Zľavy sú v plnom prúde a hoci sú kabáty a bundy aktuálne, na päty im šliape jarná kolekcia. Tak nastupujú do boja zľavy a výpredaje. Počasie môže byť, aké chce, bundy a kabáty idú s cenami dole. Môžete tejto šance využiť na obnovu šatníka a niekedy aj výrazne na danom kúsku ušetriť.

Zdroje: www.pullandbear.com , www.bershka.com , www.zara.com , www, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.