Milujeme party! - Stradivarius party kolekcia

Milujeme party! - Stradivarius party kolekcia

22. decembra 2013, party kolekcia, Stradivarius, listové kabelky, dámske šaty, mini šaty, malé čierni, čierne šaty, flitre, jacquard, sukne, šortky, plesová sezóna, topánky na ples, topánky na podpätku

Sponzorovanej odkazy:

Všade to svieti, bliká a hýri radosťou. Áno, party sezóna je už tu. Čo nevidieť sú tu Vianoce a väčšinou prvá party, ktorá nás v zime čaká je party predvianočná. Každý chce vyzerať šik a trochu k svetu, takže si módne značky dali na svojich party kolekciách dosť záležať. Ani značka Stradivarius nie je výnimkou.

Nesmú chýbať malé čierne. Neustále sa opakujúce, ale napriek tomu neomrzia. Sexy mini čierne šatôčky sú hitom party sezóny a každá z nás ich jednoducho musí mať. Stradivarius si s ich navrhovaním pohral. Nájdeme elegantné čipkované šaty s dlhým rukávom, ktoré sa hodia aj na komorný ples, ale aj odvážne mini šaty s flitrami a odhaleným chrbtom. Veľmi drsne a vyzývavo vyzerajú tiež šaty zo syntetickej kože. Roztomilým kúskom sú potom čierne šatôčky so sukňou z vtáčích pierok.

Občas nie je nálada na šaty. Niekedy si chceme s vytváraním nášho outfitu viac pohrať. Zvolíme teda topy so sukňami. Party topy, tričká, blúzky a tie značka Stradivarius pripravila so starostlivosťou a usilovnosťou. Konečne už nebudeme len zahalení do čiernej farby. Topy sa farbia do béžovej či bielej v doplnení s party farbou číslo dva, a to so zlatou.

Sukienky Stradivarius sú skôr roztomilé ako sexy. Vtáčie pierka a jacquard motív budú tými, čo sa často objavujú. Dôležité je poznamenať aj to, že nielen sukne, ale aj šortky sa budú na party vynímať. To vie aj Stradivarius, a preto jeden kúsok šortiek s flitrami do svojej kolekcie tiež zaradil.

A nesmie sa zabudnúť ani na topánky, s ktorými je večný kríž. Hľadáme tie, ktoré nám budú pohodlné, budú ladiť s outfitom a budú sexy. Stradivarius ponúka, ako sandálky a topánky na podpätku, tak aj ľahké balerínky. Jediné dve farby, ktoré u topánok Stradivarius hrajú prím, sú čierna a zlatá. Len nepatrne sa tu občas mihne žiarivá strieborná.

V poslednom rade, aby sme mali outfit kompletný, sú tu kabelky alebo skôr párty listové kabelky, ktoré sú však u Stradivarius zakaždým opatrené remienkom alebo pásikom. Výborná vec, keď nás omrzí nosiť lístoček iba v ruke. S listovými kabelkami je to tu rovnaké ako u topánok. Tieto dva kúsky spolu vždy súviseli a súvisieť budú. Vo väčšine prípadoch ich ladíme dohromady. Stradivarius to za nás vo svojej party kolekcii prevzal. Stačí si len vybrať, zaplatiť a ísť.

Zdroje: www.stradivarius.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.