Značkové kabelky Guess, Coccinelle, Ghibli, Louis Vuitton, Prada a Gucci

Značkové kabelky Guess, Coccinelle, Ghibli, Louis Vuitton, Prada a Gucci

21. januára 2011, Beinstyle.cz, značkové kabelky, luxusné kabelky, Guess kabelky, dámske kabelky, kožené kabelky, Prada kabelky, Coccinelle, Louis Vuitton, Gucci, Fendi, Ghibli

Sponzorovanej odkazy:

Kabelky sú jedným z najobľúbenejších a najnepostráda­teľnejších ženských módnych doplnkov. Pre väčšinu žien sa stali už takou samozrejmosťou, že sa bez kabelky cítia ako „bez ruky“. Kabelky môžu byť veľké a praktické, do ktorých naskladáte ako peňaženku, mobil a ďalšie potrebné veci, tak i napríklad skriptá, pracovné materiály či nákup. Ak vyrazíte večer do mesta oceníte kabelku menšiu a pri formálnejších spoločenských udalostiach vám zase poslúžia tzv.listové kabelky. Ako vidíte, z kabeliek môžete naozaj vyberať, a to nielen čo sa týka druhu alebo prevedenia, ale aj ceny. Samozrejme, že sa dajú kúpiť kabelky aj za pár stoviek korún, určite však nebudú zďaleka tak kvalitné, originálne a krásne ako tie značkové, o ktorých je náš dnešný článok.

Guess

Dámske kabelky americkej značky Guess, ktorá pôsobí na módnom trhu už takmer tridsať rokov, sa stali jednými z najpopulárnejších kabeliek u nás. Niet divu. Kabelky Guess sú totiž krásne, sexy, odrážajú najnovšie trendy a v porovnaní s inými značkami ako napríklad Prada či Louis Vuitton, nie zas tak drahé. Guess ponúka naozaj veľké množstvo kabeliek rôznych štýlov, veľkostí i farieb, tak, aby si mohla svoju Guess kabelku vybrať každá žena.

Coccinelle

Italská firma Coccinelle bola založená v roku 1978 a odvtedy sa teší veľkej obľube vďaka svojim nadčasovým výrobkom, ako sú topánky, kabelky, peňaženky a iné, ktoré nepodliehajú chvíľkovým výstrelkom a zachovávajú si svoju originálnu eleganciu a striedmosť. Kabelky Coccinelle teda iste ocení žena, ktorá síce sleduje módne trendy, ale zároveň miluje eleganciu a klasiku.

Fendi

Keď v roku 1925 Edoardo a Adele Fendiovi zakladali svoj obchod s kožušinou a koženými výrobkami, iste netušili, že sa za čas stane Fendi jednou z najprestížnejších módnych značiek nielen Talianska, ale celého sveta. K tomuto štatútu jej v štyridsiatych rokoch iste napomohol slávny návrhár Karl Lagerfeld, ktorý nielen, že určil smer akým sa Fendi bude uberať, ale taktiež vymyslel slávne logo z dvoch písmen F. Kabelky Fendi predstavujú luxus, kvalitu a originálny dizajn.

Ghibli

Kabelky Ghibli sú skutočným skvostom. Tieto kabelky sa vyrábajú z veľmi kvalitnej kože, a to tak z teľaciny, tak napríklad i z exkluzívnej hadej kože. Každá kabelka je ručne farbená i šitá, a preto predstavuje veľmi cenný originál, ktorý by určite nemal chýbať v zbierke žiadnej milovníčky kabeliek.

Louis Vuitton

Francouzská značka Louis Vuitton je vo svete kabeliek skutočným pojmom a len málo kto o nej nevie. Bohužiaľ si jej popularitu uvedomujú aj falšovatelia, a teda na fake „Vuittonku“ narazíte skoro na každom rohu. Isté však je, že ak sa vydáte priamo do butiku Louis Vuitton na Parížskej ulici, neodídete s napodobeninou, ale s krásnou, vysoko kvalitne spracovanou a originálnou kabelkou, s ktorou budete žiariť.

Gucci

Značka Gucci znamená vo svete módy synonymum pre talianske návrhárske umenie, vynikajúcu kvalitu a výnimočnú krásu. Je taktiež považovaná za najslávnejšiu, najprestížnejšiu a najľahšie rozpoznateľnú značku na celom svete. Okrem exkluzívneho koženého tovaru, ako sú kabelky, opasky, rukavice či topánky, patria do sortimentu Gucci aj slnečné okuliare, hodinky, parfumy a oblečenie. Kabelky Gucci predstavujú klasiku a jednoduchosť s decentnými vzormi, ale aj u tejto značky nájdeme nápadité kabelky rôznych tvarov i farieb.

Prada

Kabelky značky Prada sú dnes veľmi ceneným a luxusným tovarom, po ktorom túži hŕba žien, ktoré boli očarené jednoduchosťou štýlu a kvalitou týchto kabeliek. Kabelky Prada odrážajú najnovšie módne trendy a sú tak veľmi originálnym módnym doplnkom.

Viac o značkových kabelkách nájdete na www.kabelkydamske.cz.

Zdroj: www.prada.com, www.fendi.com, www.louisvuitton.com, www.gucci.com, www.guess.comwww.coccinelle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.