Potešte svoju lásku na svätého Valentína darčekom od F & F

Potešte svoju lásku na svätého Valentína darčekom od F & F

17. januára 2011, F & F, F & F spodná bielizeň, valentínsky darček, darček na Valentína

Vianočné sviatky uplynuli ako voda, silvestrovské oslavy sú za nami a ako sme sa nazdali, je tu nový rok, so všetkým, čo k nemu patrí – počnúc novoročnými predsavzatiami, cez veľa plánov, pracovných aj súkromných, až po najtajnejšie sny a priania, ktorá sa treba práve v tom nadchádzajúcom roku vyplní.

Novoročný čas je predovšetkým časom spolupatričnosti a tak je jasné, že jedným z prvých sviatkov v roku, ktoré celý svet oslavuje, je deň svätého Valentína – sviatok lásky a náklonnosti. Napriek tomu, že nejde o rýdzo českú tradíciu, veríme, že premárniť hoci jedinú príležitosť k oslave lásky, by bol hriech. A preto sme pripravili niekoľko tipov na valentínsky darček, ktorý bude milou pozornosťou nielen pre vašu obdarovanú polovičku.

Zvodná spodná bielizeň od F & F je tou pravou „valentínkou“ pre vašu milú! Úplne nový štýl prináša kolekcia jar / leto 2011, ktorá našla inšpiráciu v značke luxusného prádla Agent Provocateur – sexy modely, klasické sety aj korzetové body. Vyznačujú sa kombináciou jemnej sieťoviny s pevným vystužením, prevláda čierna a červená farebná škála.

CENA – Body 420 Kč, podprsenka 350 Kč, nohavičky 140 Kč.

Vybrať darček pre nášho miláčika je vždy oriešok, a to sme sa sotva spamätali z vianočných nákupov. Skúste klasické boxerky alebo mäkučký župan, v ktorom sa bude muž vášho srdca cítiť ako v bavlnke.

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.