Dlhé sukne na jeseň? Rozhodne áno!

Dlhé sukne na jeseň? Rozhodne áno!

19. septembra 2013, dlhé sukne, sukne jeseň 2013, maxi sukne

Sponzorovanej odkazy:

Dlhé sukne a šaty sa stali neoddeliteľnou súčasťou módnych trendov pre letnú sezónu. Bohužiaľ slnečné letné počasie je už za nami, ale módne značky ponúkajú šancu užiť si sukienok aj na jeseň. Veľkým fashion trendom sú predovšetkým sukne pod kolená, avšak dlhé sukne im výrazne konkurujú. Predsa len dĺžka pod kolená nie každému sedí a dlhá sukňa je zárukou pohodlia a štýlu.

V lete sme pozorovali vzdušné sukienky napríklad u značky Koralline alebo Lindex. Dlhé „maxi“ sukne sa objavujú v jesenných kolekciách najmä značiek H & M, Zara a samozrejme aj ďalších. Pohodlná ležérna móda víťazí. Voľné strihy kabátov, svetrov aj sukní sa dostávajú čoraz viac do nášho povedomia. V jednom momente pozorujeme zaujímavý kontrast úzkych sukní pod kolená, vypasovaných bundičiek či stále trvajúceho trendu slim nohavíc so sukňami voľnými, maxi kabátmi a nohavicami so sníženým sedom. Móda sa dostáva do bodu, kedy stráca hranice. Jeden trend nestrieda druhý, skôr s ním súperí, prípadne celkom prirodzene funguje.

Každá si určite nájdeme mnoho dôvodov, prečo sa na nás dlhé sukne nehodia. Domnievam sa, že tým najväčším problémom je bezradnosť v kombinovaní sukne s ostatným oblečením a doplnkami. Veľmi pohodlné sú bavlnené sukne s širšou gumou v páse. Vyskúšajte výraznú farbu takej sukne v kombinácii s jednoduchým vrškom. Uvidíte, ako možno ľahko vykúzliť rýchly outfit.

Na jeseň sa k dlhým sukniam budú nosiť predovšetkým svetre všetkých typov. Nestratia sa ani mikiny bez kapucne a kardigány. Mňa najviac očarila ponuka elegantných sukní z rozmanitých materiálov. Keď siahneme po tom pravom tope, môžeme docieliť efektu jedného kusu oblečenia. Uznajte samy, vyzerajú niektoré zo sukní na fotkách ako samostatné kusy alebo ako šaty?

Jesenná móda sa pohráva s výraznými kontrastmi. Ku športovému typu dlhej sukne patrí romantická blúzka a naopak elegantná sukienka bude vyzerať perfektne aj s obyčajným tričkom.

Zdroj: www.asos.com , www.hm.com , www.mango.comwww.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.