Topánky na šnurovanie - nebojte sa byť trendy!

Topánky na šnurovanie - nebojte sa byť trendy!

4. januára 2011, topánky jeseň 2010, jesenné topánky, dámske topánky, dámske topánky jesenné, dámske topánky jeseň, zimné topánky, topánky zima 2010, čižmy, dámske kozačky, čižmy 2010, členkové topánky, semišové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Každá nová módna sezóna prichádza s novými, či už raz recyklovanými trendmi, niektoré sa chytia viac, iné menej, niektoré zapadnú alebo si musia na svoju chvíľu ešte nejaký čas počkať. Vždy je tu však jeden trend, ktorý môžeme považovať za ikonický pre danú sezónu. Bohužiaľ (alebo možno vďaka bohu) sa trendy nenosia celé desaťročia, ale každým rokom sa menia a rovnako tak aj náš pohľad na ne. Takže kým ste si v roku 2005 nedokázali predstaviť, že raz budete nosiť kvetované legíny, na jar tohto roku ste sa do nich smelo obliekli a ešte si vyslúžili jedničku od módnej polície. Tú si mimochodom vyslúžite aj túto jeseň a zimu s topánkami na šnurovanie, na ktoré sa v tomto článku zameriame.

Topánky so šnurovaním, zvlášť potom členkové či čižmy sú naozaj veľkým tohtoročným hitom, ale pravdou je, že na uliciach som veľa „zošnúrovaných“ dám nestretla. Možno je to trochu výraznejší trend (šnurujú sa predsa len korčule že?), ale vyzerá úplne úžasne a k tohtoročnému kožušinovému trendu sa skvele hodí.

Pokiaľ ste odvážnejšia pokojne sa pustite do čižiem na šnurovanie, najlepšie potom vo farbe hrdzavo hnedej, ktoré skvele zvýraznia váš jesenný look. Skvele ale vyzerajú aj šnurovacie topánky či členkové čižmičky. Ako som už povedala, čo sa farieb týka, najviac letí hrdzavo hnedá, kaki alebo tento rok je extra trendy tmavo modrá. „Šnurovačkám“ rozhodne pristane skôr hrubší podpätok alebo platforma, s ihlami opatrne, celkový look by potom mohol vyzerať trochu lacno. Prirodzene môžete ostať verné koži, a to aj v klasickej čiernej farbe, ale prečo napríklad nevyskúšať farebný semiš?

Pokiaľ sa však predsa len necítite na šnurovanie, reálnejšie pre vás budú členkové topánky na šnúrky v oxfordskom štýle, a jednoznačne semišové. K sukni i nohaviciam vyzerajú úplne skvostne. A keďže šnúrky nie sú tak výrazným prvkom ako šnurovanie, môžete si pokojne na vašich topánkach dovoliť aj nejakú tú aplikáciu ako čipku alebo kvetinku.

Tak, dámy, smelo do šnurovania!

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.