Ikonická trblietavá radosť: šperky Leo Wittwer

Ikonická trblietavá radosť: šperky Leo Wittwer

23. apríla 2020, Leo Wittwer, šperky, luxus, luxusné šperky, krížiky, Halada

Sponzorovanej odkazy:

Vo svete šperkov sa ukrýva veľa značiek, ktoré síce nepatria k tým najznámejším, ale rozhodne si zaslúžia pozornosť. Ich šperky sú totiž nemenej luxusné než tie od svetovo známych značiek, a navyše vynikajú originalitou a veľkoleposťou. Medzi také značky môžeme zaradiť aj šperky od Leo Wittwer, ktoré okrem nekonečného luxusu zaujmú aj svojou tradíciou, ktorá siaha až do roku 1920.

Keď sa moderna stretne s klasikou

Nenútenosť a elegancia, to je zrejme to prvé, čo vás pri pohľade na šperky Leo Wittwer napadne. Dlhá história značky píšuca sa od roku 1920 by mohla svedčiť o tom, že je tu z dizajnového hľadiska dávaná prednosť klasike. A je tomu naozaj tak, kolekcie sú pretkané klasickými líniami. Tie sa však miešajú s modernými trendmi a šperky sú tak príťažlivé pre milovníkov luxusu všetkých generácií. O celý proces výroby sa starajú skúsení umeleckí klenotníci, ktorí pracujú s ušľachtilým zlatom a najkvalitnejšími drahokamami. Výsledok je teda skutočnou potechou pre oko.

Zažiarte krížom

Každá značka má svoju ikonu, pre ktorú je známa, obľúbená a vyhľadávaná. A má ju aj Leo Wittwer. Kľúčovým produktom sa u tejto značky stali zlaté kríže v mnohých variantoch vyhotovenia. Značka svoj slávny dizajn predstavila v roku 1990 a od tej doby sa ich kríže tešia obrovskej popularite. Vybrať si môžete z mnohých jeho podôb. Staviť môžete na tú pôvodnú, teda krížik s diamantmi zasadenými do bieleho a žltého zlata, kedy len samotné zasadzovanie diamantov trvá zhruba 80 hodín a jedná sa o doslova mikroskopickú prácu. V priebehu času však vznikol aj celý rad ďalších, nemenej prepracovaných variantov. Nosiť ho môžete ako svoj osobný talizman, ale skvelý bude aj ako darček pre vašich najbližších. Vydajte sa do niektorého z butikov Halada a objavte ich krásu na vlastné oči.

Foto: Halada

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.