Trendy jar 2011 so značkou New Yorker

Trendy jar 2011 so značkou New Yorker

29. marca 2011, jar 2011, New Yorker, trendy 2011, kolekcia

Módna spoločnosť New Yorker vznikla v Nemecku roku 1971 a od tej doby sa rozšírila do úctyhodných 28 európskych krajín, v ktorých vlastní okolo 780 pobočiek. Stať sa takýmto módnym gigantom rozhodne nie je jednoduché, ale táto značka vie, ako zaujať. Ich cieľovú skupinu tvoria prevažne teenageri, ktorí ocenia trendy a cool oblečenie za výhodné ceny. A presne také New Yorker oblečenie je. Nutné ale dodať, že v obchode nakúpite okrem klasických vrchného ošatenia aj zvodnú spodná bielizeň, štýlové doplnky ako topánky alebo kabelky a v neposlednom rade tiež chic bižutériu. New Yorker vás skrátka oblečie od hlavy až k päte nech ste žena alebo muž. Poďte sa teda spolu so mnou pozrieť, na čo sa v ich obchodoch môžeme tešiť. New Yorker kolekcia jar 2011 sa už dostáva na pulty a vás už čaká len jedna úloha – vybrať si.

Čo ponúka Fishbone?

Značka New Yorker má niekoľko podznačiek, ktoré sa trochu odlišujú svojím štýlom. Medzi ne patrí aj Fishbone. V jarnej kolekcii sa zamerali na Boho štýl, ktorý je in už niekoľko sezón. Voľné tuniky a dlhé sukne ponúkajú pohodlie, ktoré v teplom počasí určite oceníte. Veľké a pestré vzory navyše ukryjú nejaké to kilo navyše, ktoré niektoré z nás možno ešte nestihli od Vianoc zhodiť.

Najnovšie trendy u Amis & Smog

Jarná kolekcia Amis & Smog nám ponúka mix najnovších trendov. Nájdeme v nej módnej zemité odtiene aj pestré vzory. Ponúka aj obrovskú škálu oblečenia pre mužov, ktorí si tak môžu vybrať z nepreberného množstva džínsov, tričiek aj doplnkov. A práve doplnkami táto kolekcia doslova oplýva – nech už si prajete slnečné okuliare, trendy slamák, opasok či náramky, návrhári Amis & Smog na vás mysleli.

Zvodne s Censored

Ďalšou podznačkou je Censored, ktoré sa zameriava na spodnú bielizeň. Jedná sa o skutočne módne kúsky, v ktorých sa premietajú trendy ako kvetinový vzor alebo výrazné farby. Spodnej bielizni Censored nechýba patričná zvodnosť a vyzývavosť. Táto značka nám už teraz ponúka aj plavky, ktorých čas síce ešte len príde, ale prečo si ich nekúpiť už teraz?

Jarná kolekcia New Yorker 2011 nám naozaj ponúka všetko, čo na jar potrebujeme – šaty, sukne, blúzky, nohavice, pre mužov trendy tričká a džínsy a samozrejme mnoho ďalšieho. Byť trendy a pritom neudeliť svojej peňaženke veľkú ranu je so značkou New Yorker tak jednoduché!

Zdroj: www.newyorker.de

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.