Pánske topánky leto 2013

Pánske topánky leto 2013

5. júla 2013, pánske topánky, desert boots, Loafers, plátené tenisky, žabky

Sponzorovanej odkazy:

Leto 2013 so sebou prináša zaujímavé módne kúsky. Bokom nemôžu stáť ani módne doplnky a obuv. Poďme sa pozrieť, aké pánske topánky sú toto leto trendy.

Espadrillas – netradičná obuv pre každého

Keď sa u nás začali prvýkrát objavovať „žabky“ čiže flip-flop, spoločnosť sa rozdelila na dva tábory. Niektorí si ihneď zamilovali variabilitu nosenia a pohodlie, iným prišiel štýl nijaký alebo ich žabky nepríjemne hrdlačili medzi prstami. Dnes ich až na výnimky zbožňujú všetci. Podobné je to s espadrillas. Tieto pohodlné topánky sa hodia úplne ku všetkému a vytvárajú nadčasový ležérny štýl. Prezrite si pánske espadrillas pre leto 2013.

Desert boots musíte mať!

Nemôžete ich prehliadnuť. Pýši sa nimi snáď každý obchod s obuvou a značky ich zapájajú do svojich reklamných kampaní. Desert boots sú perfektným kompromisom medzi športovou a elegantnou obuvou. Ich dizajn pochádza z britskej army obuvi a povznáša ju na úroveň módneho dizajnu.

Keďže vyhliadky na pekné počasie deň odo dňa umierajú, môžete si desert boots zaobstarať aj v niekoľkých farebných prevedeniach – tento rok ich totiž zaručene užijete. Hitom tohtoročnej sezóny sú členkové desert boots z brúsenej kože.

S desert boots úzko súvisí tzv. chukka boots – všimnite si predovšetkým atypického tvaru špičky topánky. Niektorým z mužov sa tieto topánky zdajú byť smiešne, ale pozor! Ich trend sa k nám blíži tempom lavíny.

Plátené tenisky a tenisky

Komfort pre leto 2013 zaistia i klasické plátené tenisky. Rozhodne nezabudnite na tenisky – tenisky na vyvýšenej podrážke. Predáva je napríklad Vans alebo Converse. Vyskúšajte výrazné motívy, poobzerajte sa po zaujímavých kúskoch v spracovaní z brúsenej kože alebo zostaňte u klasických tenisiek bez zaväzovania (vyrába Lacoste alebo Gant).

Trend leta 2013 – Loafers

A perlička na záver. Tento rok rozhodne musíte mať výrazné Loafers – k zohnaniu aj v zlatej farbe či krikľavo ružovej. Pohodlné topánky ku každému outfitu. Môžete ich nosiť s obľubou módneho gurmána alebo z púhej recesie. Loafers 2013 rozhodne stoja za zváženie. Už ste si vybrali? Budete sa držať klasiky či skúsite experimentovať? Leto 2013 je tu a láka nás ponukou veľmi originálnej obuvi.

Zdroj: www.asos.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.