Stradivarius Beachwear lookbook jún 2013

Stradivarius Beachwear lookbook jún 2013

19. júna 2013, lookbook, plavky, bikiny, Stradivarius, Beachwear, kolekcia, dámske plavky

Sponzorovanej odkazy:

Počasie nám už konečne ponúklo niekoľko naozaj krásnych, slnečných dní a vďaka tomu ste možno spoznali, že vaše plavky by tento rok zaslúžili vymeniť za nové. Novými kolekciami plaviek sa to v obchodných centrách len tak hemží a výnimku netvorí ani Stradivarius. Táto značka dáva priestor najnovším trendom, v ktorých potom každá žena môže objaviť svoj vlastný štýl. A rovnako ako oblečenie tak aj bikiny v podaní Stradivaria predstavujú prehliadku najväčších hitov sezóny, o čom sa môžete presvedčiť v lookbooku Beachwear tejto značky pre jún 2013, ktorý vám dnes predstavíme.

A ako si predstavuje značka Stradivarius tohtoročné leto na plážach? Plavky z kolekcie Beachwear jún 2013 pôsobia ako divoký a exotický kokteil štýlov, žiariacich farieb, netradičných a zaujímavých potlačí a oslnivých prvkov, ktoré do kolekcie vnášajú vlnu ženskosti.

Pre tohtoročné leto 2013 vidí značka Stradivarius najväčší trend v plavkách bez ramienok, ktoré okrem praktickosti pri opaľovaní zaujmú i svojou zvodnosťou. V novej kolekcii síce nechýbajú klasické bikiny so zaväzovaním za krkom, ale podprsenkami bez ramienok rozhodne zaujmete na pláži či kúpalisku viac.

Čo sa týka jednofarebných plaviek, siahol Stradivarius po tých farbách, ktoré krásne zvýraznia opálenú pokožku, teda svietivo žltej, svetlo modrej, koralovej a čiernej. Zo vzorov zase nemôžu chýbať najväčšie hity sezóny – teda ten aztécky, v tomto prípade v jednoduchom čierno-bielom prevedení a pestrý kvetinový vzor.

Bikiny sú ďalej zdobené najrôznejšími prvkami, ktoré pridávajú na ženskom looku a zdôrazňujú prednosti. Stretávame sa tu predovšetkým so strapcami a volánikmi takmer u všetkých plaviek a vo veľkom množstve. Vďaka tomu potom bikiny pôsobia hravo a mladistvo.

Plavky z kolekcie Stradivarius Beachwear jún 2013 stelesňujú dôležité a hlavné trendy sezóny, sú štýlové a zaručene vám dodajú sex-appeal! Vďaka zaujímavým strihom a pestrým farbám tak budete na pláži neprehliadnuteľná.

Zdroje: www.stradivarius.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a plavky.