Vykúzlite si štíhle a dlhé nohy! / Platformy 2013

Vykúzlite si štíhle a dlhé nohy! / Platformy 2013

21. júna 2013, letná obuv, platformy, klinky, topánky, obuv, dámska obuv, lodičky, CCC, Deichmann, Humanic, Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Vedľa sandálok, lodičiek či kitten heels sú tento rok stále trendy aj topánky na platforme a pokiaľ sa jedná o váš obľúbený štýl obuvi, môžete v nich prechodiť ďalšie leto. Tento rok sa obľúbené a štýlové platformy opäť dočkali niekoľkých inovácií, napríklad v podobe trendy rockových prvkov ako sú cvočky či pásiky zvýrazňujúce členky, ale niektoré trendy pokračujú i z rokov minulých, ako napríklad colorblocking. Dnes sa zameriame na kolekcie značiek Baťa, Humanic, Deichmann a CCC, konkrétne na ich ponuku topánok na platformách.

Baťa

Kolekcia Baťa skvele ukazuje variabilitu platforiem. Môžu byť vysoké, extravagantné a pripomínať tým topánky z prehliadkových mól, ale rovnako tak môžu vyzerať veľmi nenápadne a jednoducho. Baťa do svojej kolekcie zahrnula obe varianty a ešte oveľa viac. Nájdeme tu platformy farebné, výrazné a vysoké, zdobené cvočkami či kamienkami, ktoré sú perfektné pre odvážne ženy. Nechýbajú tu ale aj platformy nízke, balerínky na podpätku zdobené jednoduchými mašličkami, ktoré vďaka ich univerzálnosti využijete na každú príležitosť.

Humanic

Veľkú zmes štýlov môžeme vidieť aj v kolekcii značky Humanic. Aj tu nájdeme veľmi extravagantné kúsky s platformami nezvyčajne tvarovanými a nebesky vysokými, ďalej sa tu prejavuje safari štýl reprezentovaný zemitými farbami, korkovými klinkami a imitáciami hadej kože a nechýba ani trend klínkov opradených slamou či tých, čo pripomínajú štruktúru dreva.

CCC

Značka CCC stavila toto leto na jednoduchosť a pohodlie. Klinky u topánok CCC možno neohromia svojou výškou, ale zato iste oceníte príjemné letné farby a dobrú kombinovateľnosť týchto topánok s najrôznejšími štýlmi oblečenia.

Deichmann

Topánky Deichmann určené pre leto 2013 prekypujú jemnou eleganciou kombinovanou s nežnými tónmi pastelových a neutrálnych farieb ako sú púdrová, svetlo modrá alebo ružová. Medzi nimi potom svietia platformy vo výraznej červenej či sýto modrej. Tieto topánky potom vďaka jednofarebnosti skvelo doladia akýkoľvek outfit a budú vám na tohtoročné leto verným spoločníkom.

Zdroje: www.bata.cz , www.shoemanic.com , www.ccc.euwww.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.