Rovnako ako vlani, tak aj tento rok overaly!

Rovnako ako vlani, tak aj tento rok overaly!

14. júna 2013, farebné overaly, kvetované vzory, Paisley, leto 2013, dámske overaly, džínsové overaly, krátke overaly, dlhé overaly, kraťasové overaly

Sponzorovanej odkazy:

Overal, ktorý sa zrejme z počiatku nosil ako spodná bielizeň, sa postupne vyvinul a používal na spanie. Typickejší je skôr pre deti ako pre dospelých, ale v posledných rokoch overaly zaznamenávajú v dámskej móde obrovský pokrok. Na rozdiel od mnohých iných druhov oblečenia sa overal neoblieka cez hlavu. Je tvorený len jedným kusom oblečenia. Tak ako minulý rok, tak aj tento rok v lete budú veľkým hitom. A to nielen overaly krátke, ale aj dlhé.

Denim

Riflové oblečenie nevyjde z módy azda nikdy. Každú sezónu sa vracia s niečím novým a z džínsoviny sa vyrába čím ďalej tým viac druhov oblečenia. Jedným z príkladov môžu byť práve riflové overaly. Sú snáď tým najčastejším typom, pretože sú tiež najtradičnejšie. Džínsový overal je veľmi roztomilý. Mnohí si v ňom môžu pripadať ako krtko v dieli Ako krtko k nohavičkám prišiel. V druhom prípade môžu byť denim overaly tiež veľmi sexy. Kraťaskový overal v kombinácii s rafinovaným bielym tielkom dokáže divy.

Kvetované

V každej teplej sezóne sú in kvetinové vzory, a to na všetkých druhoch oblečenia. Ani leto 2013 nie je výnimkou, a preto sa kvety objavujú aj na overaloch. Ak sa rozhodnete pre kvetované overaly, spojíte tak dva módne hity tohtoročného leta v jedno. Môžete tak byť dvojito moderné. Ako už som spomínala na začiatku, tento rok poletia krátke aj dlhé overaly, teda je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete.

Farebné

farbami je to rovnaké ako s kvetinami. Hneď, čo sa oteplí, už sú vo výkladných skriniach všetkých svetoznámych značiek. Letné farby ako svetlo modrá, žltá, ružová, oranžová a mnoho ďalších. Nemusíte voliť len jednofarebné overaly, na výber máte zaiste i z mnohofarebných modelov. Jednofarebné majú síce jednu veľkú výhodu oproti tým mnohofarebným a to takú, že sa skvele kombinujú s ostatným oblečením, topánkami, módnymi doplnkami a šperkami.

Paisley

Na záver by som mohla spomenúť napríklad hippies vzor paisley, ktorý tento rok poletí vo všetkých podobách. Tento vzor nájdete aj na módnych overaloch. Veľmi častý je v modernej čiernobielej variante, ale objavíte ho aj v pastelových a jemných farbách. Overalom sedí dokonale.

Zdroje: www.polyvore.com , www.zara.comwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.