To pravé letné osvieženie! - Lindex plavky 2013

To pravé letné osvieženie! - Lindex plavky 2013

17. júna 2013, Lindex, bikiny, dámske plavky, čierne plavky, háčkované plavky, leto 2013, plavky v celku, tvarujúce plavky

Sponzorovanej odkazy:

Značka, ktorej tvárou pre tohtoročnú letnú kolekciu sa stala krásna Penélope Cruz, tak to je Lindex. Určite už ste mali šancu vidieť reklamný spot, ktorý v túto dobu vysielajú všetky televízne stanice. Nielen trendy letné oblečenie značka Lindex ponúka. Sú to aj módne a slušivé dámske plavky, ktoré v jej obchodoch nájdete. Celá kolekcia plaviek Lindex je potom ďalej rozdelená do menších podkolekcií.

Pool top 10

Prvá, s ktorou môžeme začať, je Pool top 10, kde je pre všetky slečny a pani pripravený výber toho najlepšieho. Nie sú to len bikiny, ale aj plavky vcelku. Mimoriadne sú napríklad špeciálne tvarujúce bikiny, ktorých spodný diel môžete nosiť, ako len budete chcieť – ako plavky s 30 cm vysokým pásom, s preloženým lemom, alebo ako sukienkou cez boky.

Holly & Whyte

Jedna z najvydarenejších kolekcií je Holly & Whyte. Je skutočne plná letného elánu. Plavky v nej sú tradičné a v preppy farbách. Rôzne kombinácie a rôzne vzory.

Havana

Kolekcia Havana je naopak plná džungle a jasných farieb. V plavkách Havana sa budete cítiť o niečo viac elegantnejšie. Sú dokonale ženské. Nájdete tu i trendy háčkované plavky, ktoré tento rok v lete, tak ako všetko háčkované, budú extra v móde.

Fluo pop

plavkách z kolekcie, ktorá má legrační názov Fluo pop, sa budete cítiť ako kráľovná. Bikiny sú ladené do sladkých farieb ako je ružová, žltá, marhuľová alebo tyrkysová. Kolekcia plaviek Fluo pop ponúka dva letné trendy. Prvým z nich sú plavky so strapcami, ktorými je doplnený väčšinou horný diel plaviek a druhým trendom sú plavky z flitrami, ktoré sa v žiare slnka krásne trblietaju a zaujmú určite všetkých v okolí.

Black collection

Určite ste už zaregistrovali ďalší módny hit leta 2013, ktorým je čierna farba, a to hlavne u plaviek. Väčšina módnych značiek si s modelmi čiernych plaviek skutočne vyhrala. Rovnako tak urobila aj značka Lindex. Horný diel bikín sa dá dokonale kombinovať s iným dolným dielom a zase naopak. Čierne plavky majú určite veľa pozitív. Nakoniec je potrebné podotknúť, že toto nie je úplne všetko a v kolekcii plaviek 2013 značky Lindex je vždy ešte o niečo viac. Všetko si môžete prezrieť v obchodoch či na stránkach značky.

Zdroje: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii plavky.