Dámske aj pánske zimné kabáty a bundy 2010/2011

Dámske aj pánske zimné kabáty a bundy 2010/2011

31. decembra 2010, zimné kabáty, pánske kabáty, dámske kabáty, orsay, adidas, puma, reserved, kappa, pepe jeans, športové kabáty, zima 2010, kent golier, dvojradové gombíky, šikmé vrecká, stojatý golier

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročnej zime budú vládnuť obľúbené zimné kabáty, ktoré sú veľmi všestranné. Ocenia ich ženy, ale aj muži. Zimné kabáty sú nielen skvelým módnym doplnkom do chladného počasia, ale aj bezchybným pomocníkom. Zimný kabát vás môže zbaviť nepríjemných ochorení, ktoré sa so zimným období spájajú. Vďaka kabátom budete mať konečne v teple problémové partie obličiek. Veľmi oceníte i jeho dĺžku, ktorá väčšinou zakrýva celý zadok, a vy sa potom nemusíte báť sadnúť ani na vymrznutú lavičku.

Tohtoročnú zimnú sezónu budete mať skutočne veľký výber z rôznych zimných kabátov. V kolekciách jednotlivých značiek si vyberie určite každý. V tomto roku sa budú nosiť látkovéšportové zimné kabáty. Tešiť sa môžete na dvojradové gombíky, šikmé vrecká, sexy strihy, pestré farby či stojaté goliere. Dĺžku si budete môcť vybrať aj sami. Tento rok budú v móde všetky typy dĺžok- od krátkych kabátikov až po dlhé, ktorých dĺžka končí až nad pätami.

Dámske zimné kabáty

Kabáty adidas

Pre tých, ktorí milujú zimné športy alebo len pre milovníkov športového oblečenia, sú tu kabáty Adidas. Značka si tento rok sa zimnou kolekciou naozaj vyhrala a všetko oblečenie vyzerá perfektne. Dámske zimné kabáty vyžarujú ženskosťou, sú pestrofarebné a veľmi rýchlo si ich obľúbite.

Kabáty PUMA

Druhá z veľmi uznávaných športových značiek Puma sa do svojej zimnej kolekcie tiež skvele obula. Kabáty sú tiež veľmi vhodné na zimné športy, ale využijete ich aj pri bežnom nosení. Všetky dámske zimné kabáty decentne zdobí logo firmy- mačkovitá šelma puma.

Kabáty ORSAY

Dámska módna značka Orsay pre svojich zákazníkov vytvorila veľmi decentnú kolekciu dámskych zimných kabátov. Snažila sa vyhovieť všetkým ženám, a preto sú zimné kabáty značky Orsay tak rôznorodé. Vyberie si určite každá.

Kabáty RESERVED

Značka Reserved vsadila na tradičnosť a zachovala zimné kabáty skoro v rovnakom štýle, ako minulý rok. Rozjasnila farby a druhy golierov. Vybrať môžete golier francúzsky, stojatý či takzvaný kent golier. Značka Reserved si zrejme obľúbila zaväzovacie pásky okolo bokov, pretože ich použila takmer pri všetkých svojich modeloch zimných kabátov.

Pánske zimné kabáty

Kabáty KAPPA

pánskymi zimnými kabátmi je trochu kríž, pretože mnohým ľuďom pripadajú málo pánske. Ale podľa môjho názoru a názorov mnohých popredných módnych návrhárov sú pánske zimné kabáty absolútnou špičkou tohtoročnej zimy. Vyskúšajte napríklad pánske zimné kabáty značky Kappa, ktorá si pre vás pripravila naozaj bohatú ponuku. Jej zimná kolekcia ponúka pre pánov športovéelegantné kabáty. Väčšinou v konzervatívnych farbách čiernej alebo tmavo modrej.

Kabáty PEPE JEANS

Značka Pepe Jeans si pripravila na tohtoročnú zimu poriadne odviazanú kolekciu pánskych zimných kabátov. Každý z nich je jedinečný a má skutočne originálny strih. Značka Pepe Jeans zvolila na zimu 2010 farbu kaki zelenej a dala to poznať hlavne na pánskych kabátoch, ktorým táto trendy farba naozaj sekne.

Zdroje: http://www.pepejeans.com http://www.kappa.com http://www.reserved.com http://www. orsay.com http://www.puma.com http://www.adidas.com, Michael Blanné / Photodisk / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.