Svadobné obleky 2013

Svadobné obleky 2013

15. júna 2013, svadobný oblek, biely svadobný oblek, oblek na svadbu, smoking, frak

Sponzorovanej odkazy:

Niektorí muži sa pri obliekaní do pánskeho obleku cítia ako ryba vo vode a niektorí považujú nutnosť použitia obleku za utrpenie. Tak či tak ho muži jednoznačne obliekajú pri jednej z najdôležitejších životných udalostí – v deň svadby. Ženích aj svadobčania v duchu tradície dodržiavajú akýsi svadobný dress code. Mimo klasického obleku sa čoraz častejšie objavujú na svadbách smokingy a fraky. Ako súčasť obleku by nemala chýbať vestička. Svadobné obleky pôsobia stabilným razom a mnohí sa domnievajú, že v sebe nenesú módne trendy. Opak je pravdou a aj pánsky oblek zaznamenáva obmeny, aj keď niekedy len v nepatrných detailoch.

„Zaznamenali sme ohromný nárast záujmu o pánske obleky v lesku. Pôsobia veľmi elegantne a s výraznou kravatou či košeľou vytvoria perfektnú kombináciu. V súčasnej dobe jednoznačne vedú sivé obleky v lesku,“ hovorí majiteľka svadobnej agentúry Amoroso Michaela Fridrichová.

Ženisti sa tiež neboja zvoliť svetlý oblek v klasickej bielej farbe alebo béžovej. Tieto odtiene sú typické predovšetkým pre svadby konané vonku. Biela farba patrí celkovo medzi top farby leta 2013 a nie je vôbec veľkým prekvapením, keď sa objaví nevesta v červených šatách a ženích v bielom obleku.

Kto sa nebojí experimentovať, bude potešený ponukou originálnych pánskych oblekov – napríklad s punkovými prvkami alebo v netradičnom zamatovom prevedení. V zahraničí som sa stretla s pánskymi oblekmi v jedinečnej kráľovskej modrej aj so zlatým oblekom prešívaným jemne zlatou niťou v pravidelných prúžkoch.

U nás odporúčam navštíviť obchody TM Lewin, ktoré ukrývajú klasické aj jedinečné obleky v dobre padnúcich strihoch s vysokou kvalitou. Personál je perfektne vyškolený a dokáže vám pomôcť vybrať ten správny oblek. Obleky TM Lewin iste užijete aj na bežné nosenie, obzvlášť ak je oblek každodenným spoločníkom v pracovnom živote.

K svadobnému obleku je veľmi dôležité vybrať košeľu a kravatu. Farba sa vyberá najčastejšie podľa celkovej farby svadby, a teda aj podľa kytice nevesty.

Zdroj: www.milanoo.com , www.tmlewin.cz , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.