Letný špecialita! - Promod kolekcia leto 2013

Letný špecialita! - Promod kolekcia leto 2013

8. júna 2013, Promod, leto 2013, overal, háremové nohavice, trendy, džínsová vesta, dámske oblečenie, letné oblečenie, kvetinové vzory, etno, letné farby, maskáčová

Sponzorovanej odkazy:

Typická francúzska móda, tak to je dámska značka Promod. Tento rok už je pre všetky ženy pripravená s novou letnou kolekciou 2013. Rovnako ako predošlé roky, tak aj teraz si značka Promod ponechala svoj ​​francúzsky šarm. Oblečenie je kvalitné, pohodlné a hlavne vkusné. Celú ponuku nájdete v obchodoch Promod v Bratislave, Košiciach, Nitre, Trenčíne a Žiline alebo práve na internete, kde je nakupovanie čím ďalej tým viac obľúbenejšie.

Summer colours

Značka Promod, tak ako aj iné módne značky, má vo svojej letnej kolekcii 2013 mnoho módnych trendov. Hlavná kolekcia je ďalej rozdelená na také štyri podkolekcie. Práve prvá z nich je kolekcia Summer colours, kde nájdete všetko oblečenie a módne doplnky v trendy letných farbách. Skúste žltú, oranžovú, tyrkysovú, smaragdovú, červenú alebo ružovú. Zapadnete tak skvele do rozkvitnutého leta.

The fashion climate

Ďalšou minikolekciou je The fashion climate (v preklade niečo ako módna klíma či podnebie). Tu budeme môcť vyberať z módnych maxi šiat, ktorých dĺžka nepozná medze, či obdivovať in džínsové vestičky. Pozadu nezostávajú ani maxi náhrdelníky a „pofrčia“ aj okuliare zvané lenonky. Veľký návrat zaznamenávajú u Promod háremové nohavice a ešte ku všetkému vo vojenských farbách.

A mexican mix

A teraz je tu A mexican mix kolekcia, ktorá je plná ležérneho štýlu. Zaiste ste už spozorovali, že tohtoročné leto bude v kurze etno móda. Farebné náramky a oblečenie plné prapodivných vzorov. Indiánske klikiháky sú na šatách, tričkách aj nohaviciach. Tak ako minulý rok, tak aj tento rok poletia overaly, ktoré nájdete práve v kolekcii A mexican mix.

Summer bouquet

Doslovný preklad ďalšej z podkolekcií Summer bouquet hovorí za všetko. Letné kvety sú naozaj všade. V rozkvitnutých šatách či nohaviciach budete vyzerať ako lúčna víla. Dávajte si ale pozor, aby ste to s tými kvietkami moc neprehnali, pretože všetkého veľa škodí a menej znamená niekedy viac.

Zdroje: www.promod.eu Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.