Raj bikín- Plavky Tezenis 2013

Raj bikín- Plavky Tezenis 2013

10. júna 2013, Tezenis, dámske plavky, bikiny, plážová taška, leto 2013, plavky bez ramienok, plavky za krk, overal, plážové šaty

Sponzorovanej odkazy:

Veľmi mladá značka, ktorá uzrela sveto sveta až roku 2003, tak to je Tezenis. Už za relatívne krátku dobu si našla mnoho priaznivcov, a to vďaka priaznivým cenám, širokej ponuke plaviek, spodnej bielizne a voľnočasového oblečenia. Tak ako predošlé roky, tak aj tento rok v lete prichádza s kolekciou dámskych plaviek. Verte alebo nie, ale tohtoročnému letu budú u Tezenis vládnuť bikiny, a to bikiny všetkých strihov, farieb a kombinácií. Je načo sa tešiť

S ramienkami

Prvými typmi plaviek Tezenisbikiny s ramienkami. Proste klasika, na ktorú sme zvyknuté. Budete môcť vyberať z veľkého množstva farieb ako je modrá, oranžová, biela či dokonca maskáčová, ktorá je mimochodom tento rok opäť v kurze. Všetky tieto farby môžu byť na plavkách usporiadané do prúžkov, bodiek či hviezdičiek. Štýl ramienok a zaväzovanie je tiež rozdielne.

Bez ramienok

Veľkou výhodou môže byť aj to, že značka Tezenis do svojej kolekcie zapojila aj bikiny bez ramienok. Mnoho žien ich v dnešnej dobe vyhľadáva, pretože je veľmi nepríjemné, keď máme opálené ramienka, a potom si na seba vezmeme tričko bez nich a všetko je vidieť. Bikiny bez ramienok ale majú aj svoju nevýhodu. Je potreba si ich neustále strážiť, či zakrývajú všetko, čo zakrývať majú. Pozor musíte dávať pri šantení vo vode ako je skákanie či jazda na tobogane.

Čierne bikiny

Medzi samostatnú kategóriu bikín Tezenis môžeme považovať čierne bikiny. Tezenis na ne dáva veľký dôraz, pretože čierna je farbou, ktorá pristane každej žene a je neskutočne elegantná. Veľkou výhodou potom je aj to, že sa dá skvele kombinovať a z tohto dôvodu v obchodoch značky Tezenis nájdete na predaj aj vrchné diely čiernych bikín samostatne. Ak ste dostatočne kreatívne, môžete si s bikinami Tezenis skvele vyhrať.

Všetko potrebné k plavkám

Keď už sa rozhodnete pre kúpu plaviek na tohtoročné leto u značky Tezenis, skvelou vecou je to, že si v tej istej predajni môžete zaobstarať aj oblečenie a doplnky k plavkám potrebné. Na pláži a na kúpalisku sa nedá zaobísť bez poriadnej tašky a uteráka. A cez plavky si väčšinou obliekame nejaký ten vrchný šat v podobe ľahkých šiat, šortiek či overalov a aj tie sú u talianskej Tezenis k dostaniu.

Zdroje: www.tezenis.it

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii plavky a značky a značkové oblečenie.