Ľanové pánske košele sú to pravé pre leto

Ľanové pánske košele sú to pravé pre leto

5. júna 2013, pánske košele, pánske letné košele, pánske jarné košele, pánske košele na leto, košele, ľanové košele, ľan, shirt, Asos, linen shirt

Sponzorovanej odkazy:

Ak milujete košele viac ako svoj ​​život a nehodláte sa ich vzdať ani v lete, hoci sa v nich potíte ako prasiatko pred zabitím, potom pre vás máme jeden veľmi zaujímavý tip. S ľanovými košeľami bude svet krajší, príjemnejší a predovšetkým čistejší a voňavejší. Ľanové košele sú perfektnou alternatívou pre leto.

Prvé nálezy ľanu sa objavili v Južnej Amerike a Iráne, do Európy sa dostali oveľa neskôr a prvýkrát sa ľan objavil vo Švajčiarsku. I keď na prvý dotyk je ľan tvrdý a studený, dobre znáša pranie a je veľmi žiadaný pri výrobe letného oblečenia. Malou nevýhodou je krčivosť tohto materiálu, preto je nutné po vypraní košeľu vyžehliť. Odmenou vám bude kvalitná látka, ktorá je priedušná a zároveň výborne vedie teplo. Ideálna pre letné večery na dovolenke pri mori.

AKO NOSIŤ

Pre jarné dni využijete ľanovú košeľu s dlhým rukávom. Nosí sa dopnutá až ku krku na ten úplne posledný gombík. Trendy farbami sú pastelové a biela, ďalej kaki odtiene a palety modrej. Jednofarebnú košeľu klasického strihu využijete mnohokrát, je mimoriadne praktická. Pre leto by sme odporúčali zobrať viac odvahy a od minimalizmu prejsť k vzorom, zvlášť tým tropickým. Sú horúcim favoritom leta a overprinted košele vyzerajú na mužoch skrátka božsky. Sú ležérne s nádychom bohémstva. Dlhé rukávy vymeňte za krátke a noste ju buď ako rozhalenku (oceníte na dovolenke v perných teplých dňoch a nociach), alebo ako u predchádzajúceho modelu – zapnutú až ku krku. Tropickú potlač môžete vymeniť aj za károvaný vzor, ​​drobný kvetovaný, geometrické vzory alebo zvieracie motívy. Leto je hravé, veselé a farebné, tak si ho doprajte, koľko môžete!

Ku košeli vyzerajú štýlovo ako šortky – tie môžete nosiť na pláž spolu so žabkami, tak nohavice – v dĺžke nad členky, užšieho strihu, najlepšie jednofarebné. Džínsy zatiaľ nechajte v skrini, tak chladno snáď nebude a určite ich oblečiete na jeseň. Ľanovú košeľu môžete obliecť aj pre formálne záležitosti – oblečte sa do bielej a v rovnakej farbe voľte aj nohavice – budete trendy!

Zdroje: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.