Ako vždy neodolateľné - Kabelky Guess

Ako vždy neodolateľné - Kabelky Guess

4. júna 2013, cestovné tašky, leto 2013, jar 2013, kožené kabelky, dámske kabelky, listové kabelky, peňaženky, Guess

Sponzorovanej odkazy:

Americkú odevnú značku Guess nie je potrebné mnohým z vás predstavovať. Oblečenie, módne doplnky, šperky a parfumy. Guess ponúka neskutočné množstvo možností. Určite je potrebné podotknúť, že sa jedná o náročnejšiu módu, ktorú si nemôže dovoliť každý. Prechádzať sa po ulici Parížska a obdivovať tie unikátne modely však môžeme všetci. Aj pre tých, ktorí sú už teraz nositeľkami značky Guess, tak aj pre milovníčky módy sú tu najnovšie kabelky Guess.

Box bags

Jednými z druhov kabeliek značky Guess sú takzvané box bags, v preklade niečo ako krabicové kabelky. Všetky modely kabeliek Guess sú dokonale prepracované a nejedná sa o sériovú výrobu ako sme zvyknutí u ostatných dostupných značiek. Z „krabicových kabeliek“ nám pre letnú sezónu Guess prichystal iba jeden model. Koženú kabelku so strapcami, ktoré sú mimochodom tento rok zase v móde.

Evening bags

Ďalšou podkolekciou kolekcie Guess kabeliekvečerné kabelky. Aj keď skončila sezóna plesov a tanečných, Guess je vždy pripravený. Večerné kabelky sú vždy potrebné. Na každú párty, kedy zvolíte elegantný outfit, sa Guess listové kabelky budú hodiť. Tento rok tu máme biely lístoček s retiazkou cez rameno a leopardí model s odnímateľným remienkom.

Cosmetic case

Možno tomu nebudete veriť, ale na sezónu 2013 si Guess pripravil aj model kozmetickej taštičky a že si teda návrhári vyhrali! Taštička (20 × 11 × 15 cm) v uhľovej farbe má zapínanie na zips a vpredu je doplnená logom značky.

Wallets

To, čo Guess prezýva peňaženka, by sa dalo používať pokojne ako listová kabelka. Peňaženky Guess majú dostačujúcu veľkosť a občas sú doplnené aj o remienok. Jediné v čom sa skrýva rozdiel je vnútorné členenie.

Carryall

Carryall v preklade znamená veľká cestovná taška. Guess má pre vás na leto špeciálny model Carryall, ktorý má úžasnú letnú žltú farbu.

Tote bag

A v poslednom rade je tu takzvaná tote bag (taška do ruky). Len jeden model krásnej bielej farby, hoci to nie je kožená kabelka, zmestí sa do nej veľa a veľa vecí.

Zdroje: www.guess.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky a módni návrhári.