Trendy topánky CCC - jar /leto 2013

Trendy topánky CCC - jar /leto 2013

3. júna 2013, CCC, Kuchařová, jar / leto 2013, dámska obuv, pánska obuv, balerínky, žabky, šľapky, sandále, letná obuv, jarná obuv, topánky do vody

Sponzorovanej odkazy:

Na teplú sezónu už je pripravená aj obľúbená obuvná značka CCC. Aj keď nám jar za chvíľku končí, podľa počasia ešte ani nezačala. Rovnako ako minulý rok, tak aj tento rok značka CCC požiadala o spoluprácu Miss World Taťánu Kuchařovú. Celá kolekcia jar/ leto 2013 sa točila v slnečnej španielskej Barcelone a fotky nasnímané na kampaň dopadli vskutku úžasne. Budete môcť vyberať z letných sandálkov na podpätku aj bez, žabiek, balerínok aj topánok do vody.

Dámska kolekcia

Sandálky

CCC si pre všetky ženy pripravila skutočne neodolateľnú minikolekciu sandálok bez podpätku. CCC si nechala záležať predovšetkým na farbe. Vie, že letné topánočky potrebujú byť sviežie a lákavé na pohľad. Dámske sandále od CCC môžete vyberať vo farbách ružová, oranžová, žltá a mnohých ďalších…

Sandálky na podpätku

Sandálky na podpätku od CCC už sú o niečo viac konzervatívnejšie než sandálky bez podpätku. Farby už nie sú také výrazné, prevažuje biela a hnedá. Sandálky sú príjemné na nosenie. Značka CCC chce, aby boli vaše nôžky v pohodlí, a preto je väčšinou povrch hladko semišový. V lete je totiž nepríjemné, keď sú nohy spotené, vliezť do umelohmotných topánok.

Žabky

Dámami veľmi obľúbené, možno aj najobľúbenejšie, sú v lete žabky. Sú ľahké, lacné a ešte ku všetkému príjemné na nosenie, aj keď sú aj ženy, ktoré nemôžu prehryznúť nič medzi prstami na nohách. CCC si pripravila pestrú kolekciu žabiek na toto leto. Žabky jednoduché i žabky obohatené rôznymi doplnkami ako sú kvety či korálky. CCC dokonca do svojej ponuky zaradila aj žabky do vody.

Balerínky

Balerínky CCC hrajú tiež všetkými farbami. V ponuke sú aj módne neónové baleríny. Pozadu nezostávajú ani kvetinové vzory, ktoré sú in v každej letnej sezóne. Už od minulého roka sú stále v kurze aj topánky s cvočkami.

Pánska kolekcia

Nesmiem zabudnúť ani na mužov. Aj pre nich má CCC bohatú ponuku obuvi pre letné mesiace. Klasické sandále, papuče a uzavreté topánky. To všetko v obchodoch značky nájdete. Väčšinou v konzervatívnych farbách. CCC sa u pánov zameriava skôr na účelnosť než na parádu. Predsa len vie, že muži si vyberajú obuv len podľa veľkosti svojej nohy.

Zdroje: www.ccc.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.