Dokonalé a nadčasové - kabelky Guess jeseň / zima 2010

Dokonalé a nadčasové - kabelky Guess jeseň / zima 2010

29. decembra 2010, kabelka, Guess, kolekcia, jeseň, kabelky Guess, značkové kabelky, luxusné kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Kľúče, peňaženka, mobil, najdôležitejšie líčidlá – to všetko je potrebné niekam umiestniť, keď sa chystáme prekročiť prah domu. A to najlepšie do luxusnej, dobre vyzerajúcej, štýlovej a pokiaľ možno aspoň trochu praktickej kabelky. Nároky sa síce môžu zdať vysoké, ale všetky ich spĺňa americká firma Guess, ktorá už od roku 1981 zdobí svojimi výrobkami mužov aj ženy. Za túto dlhú dobu sa značka Guess stala symbolom štýlu, mladistvosti a tiež sex-appealu. Poďte sa so mnou pokochať ich jesennou kolekciou, ktorá milovníkov luxusných kabeliek zaručene nesklame.

Leopardia potlač je všade!

Najväčším hitom jesene sa bezkonkurenčne stala leopardia potlač. Vo svojich kolekciách ju použili takí módni velikáni ako duo Dolce & Gabbana alebo značky Mulberry a Moschino. Guess s nimi samozrejme drží krok a tento horúci trend nechýba ani v ich kolekcii kabeliek. Leopardí vzor pôsobí veľmi štýlovo a sexy a stane sa vedúcim prvkom celého outfitu. Preto by sa kabelka s touto potlačou mala kombinovať predovšetkým s jednoduchým a jednofarebným oblečením.

Stavte na klasiku

Elegantná a klasická kabelka v čiernej alebo inej tmavej farbe sa hodí vždy a snáď ku všetkému. Preto sa oplatí jednu takú v skrini mať a verte, že to bude výhodná investícia. Aj takéto kabelky samozrejme značka Guess ponúka, a to v mnohých zaujímavých prevedeniach. Skvelou voľbou by napríklad bola čierna kabelka s trendy cvokmi.

Farebná jeseň

Hoci sa väčšina návrhárov v jesenných kolekciách obracia skôr k tmavým farbám ako je sivá, čierna, hnedá alebo fialová, občas sa objavujú aj kúsky veselšie. Pochmúrne obdobie môžete s Guess rozžiariť napríklad modrozelenou kabelkou alebo hravou kabelkou so srdiečkom. Ak výrazné kabelky nepreferujeme, dokonale postačí aj červené lemovanie na čiernej kabelke, ktoré dodá potrebný glanc a šik vzhľad.

Ponuka značky Guess je viac než obsiahla a uspokojí aj náročnejších klientov. S týmito kabelkami sa premeníte v elegantnú dámu, a na ulici budete neprehliadnuteľná. Z týchto kabeliek skrátka štýl a luxus vyžaruje na každom kroku.

Zdroj: www.guess.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.