Lenonky sú späť! / Slnečné okuliare leto 2013

Lenonky sú späť! / Slnečné okuliare leto 2013

1. júna 2013, john lennon, leto 2013, leto, summer, okuliare, lenonky, okrúhle okuliare, slnečné okuliare

Sponzorovanej odkazy:

Okuliare, ktoré nosil legendárny John Lennon – člen populárnej skupiny Beatles, sú späť! Veľký comeback práve zažívajú lenonky a ak ste ich fanúšikom, tak môžete veselo jasať. Sú štýlové, trendy a momentálne top na rebríčku slnečných okuliarov pre leto 2013!

Hippie nádych lenoniek si obľúbila nejedná rozverná duša. Zvlášť ak ste milovníkom hudby, stanú sa lenonky vašou nevyhnutnou súčasťou. Sú nutným kúskom letného festival looku. A ak sa na niektorý z festivalov chystáte, potom práve na tieto okuliare v bohémskom štýle nezabudnite. Dodajú vášmu outfitu šmrnc.

Lenonky sú horúcim letným hitom a ak sa zaujímate o trendy v módnom svete, určite si po prečítaní tohto článku pôjdete jeden kúsok kúpiť. Rozhodne si tieto okuliare zaraďte do zoznamu must have. Ako sme už spomenuli v úvode, meno týmto okuliarom dal sám ich nositeľ a milovník – populárny spevák a legenda skupiny The Beatles Jonh Lennon. Lenonky sa rozšírili po celom svete, veľkú obľubu dosiahli v samotnej kolíske hippies – Kalifornii. Odtiaľ tiež často pochádzajú najčerstvejšie a horúce trendy nasledujúcich sezón. Aspoň čo sa street štýlu týka. Lenonky dnes môžete kúpiť v rôznych farbách, klasikou sú okuliare s pozlátenou obručou a čiernymi, zelenými alebo dúhovými sklami. Farba skiel je však na vás, zoženiete takmer akúkoľvek farebnú kombináciu.

A s čím lenonky nosiť? K letnému outfitu sa hodí nádych hippie – maxišaty a maxisukne, tielka a crop topy, džínsové šortky, veľa náramkov a čelenka vo vlasoch. Lenonky sú tiež súčasťou festival looku – džínsové šortky so zvýšeným pásom a rozstrapkaným spodným lemom, top so strapcami, kopa náramkov na rukách a samozrejme okuliare na nose. Vynosíte ich určite aj pre iné príležitosti, než len vo voľnom čase pri bazéne alebo na festivale. Sú skvelým spoločníkom na párty, grilovačku, ako súčasť outfitu do práce i mnohé iné príležitosti. Buďte kreatívni a nechajte svoje lenonky v lete zažiariť!

Zdroj: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii doplnky a slnečné okuliare.