Zabudnite na podpätky! Tento rok sa nosí komfort!

Zabudnite na podpätky! Tento rok sa nosí komfort!

27. mája 2013, topánky jar, dámske topánky, topánky leto 2013, topánky, obuv, dámska obuv, balerínky, sandále, sandálky, lodičky, kitten heels, oxfordky, oxford shoes

Sponzorovanej odkazy:

Móda vysokých podpätkov najskôr nie je úplne na ústupe a milovníčky ihiel sa ich vzdávať nemusia, ale tohtoročné trendy priniesli veľa druhov topánok, ktoré budú vaše nohy pre ich pohodlnosť milovať. Jar a leto 2013 sa totiž ponesú na vlne pohodlia a obchody zaplavili oxfordky, balerínky, sandálky a alebo kitten heels, teda nízke podpätky.

Trend: oxford shoes

Oxfordky boli pôvodne súčasťou iba pánskeho šatníka, ale rovnako, ako veľa ďalších užitočných vecí, si ich ženy požičali. Tieto topánky s nádychom vintage oslovia každého, kto preferuje štýlové pohodlie a univerzálnosť. Oxfordky totiž skvele doplnia ako sako či košeľu v pánskom štýle, tak aj roztomilé a dievčenské šaty.

Mnoho tvárí balerínok

Balerínky sa stali obľúbenými už pred mnohými sezónami a ich sláva stále trvá. Aj u nich môžeme spomenúť pohodlie a univerzálnosť. Naviac sa ponúkajú v mnohých a mnohých štýloch – jednofarebné, s potlačou, mašličkami, posiate kamienkami, cvokmi, s otvorenou špičkou, na kline… Možností je obrovské množstvo, tento rok sa nemusíte báť byť extravagantné!

Symbol leta: sandálky

Leto bez sandálok na nohách si väčšina z nás predstaviť nedokáže. Nemusíte sa báť, aj tento rok v lete na vás čaká celá rada trendy modelov týchto topánok. In sú stále nestarnúce gladiátorky, sandále s množstvom praciek, ale aj zaujímavé aplikácie v podobe kvetín či mašlí. Na sandálkach vyzerá tiež skvele súčasný trend metalických farieb.

Hit sezóny: kitten heels

Jimmy Choo, Louis Vuitton, Marc Jacobs ale aj Christian Louboutin a ďalšie značky trend kitten heels, čiže malých podpätkov, do svojich najnovších kolekcií zaradili a uistili nás, že sa jedná o neopomenuteľný trend. Tieto topánky v retro štýle 50. a 60. rokov si vďaka ich elegantnému a zaujímavému vzhľadu zamilujete! Využívajú ladnosti podpätkov, ale zároveň si zachovávajú dôležitý komfort, čo je skvelá kombinácia.

Zdroje: www.asos.com , Hemera / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.