Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky

Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky

28. decembra 2010, zapínacie svetríky, zima 2010, zimné oblečenie, Zara, pepe jeans, Tommy Hilfiger, zimná kolekcia, 50. a 60. leta

Sponzorovanej odkazy:

Všetci vieme, že sa móda neustále vracia, a preto tejto sezóne budú tento rok vládnuť 50. a 60. roky v podobe zapínacích svetríkov, ktoré patria k najlepším módnym kúskom. Sú veľmi príjemné na nosenie, dajú sa skvele kombinovať a všetkým padnú. Vyrazte preto na nákupy, alebo na návštevu k babičke a pre zapínací svetrík si určite urobte miesto vo svojej skrini!

Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky (http://www.luxurymag.sk)

Veľkou výhodou, ktorú zapínacie svetríky majú, sú doplnky. Môžete k nim nosiť takmer čokoľvek. Veľmi sa k nim budú hodiť veľké korále alebo náramky. Vlasy si upravte pomocou akejkoľvek čelenky. Na nôžky oblečte vzorované pančucháče a na hlavu nasaďte nejaké trendy Hučko. Nebojte sa kombinovať, pretože so ** zapínacím svetríkom** nemôžete nič pokaziť.

Zapínacie svetríky ZARA

Zimná kolekcia zapínacích svetríkov od značky ZARA pôsobí veľmi usadlo. Ocenia ju predovšetkým ženy, ktoré nemajú rady príliš pestré farby a tie, ktoré si chcú najviac pripomenúť 50. a 60. roky. Zapínacie svetríky od značky ZARA sa svetríkom z týchto rokov podobajú snáď najviac. Aj keď kolekcia neovplýva originalitou, obsahuje všetky moderné prvky, akými sú tigrované aj grafické vzory, bodky či nerovnaké gombíky.

Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky (http://www.luxurymag.sk)

Zapínacie svetríky PEPE JEANS

Módna značka Pepe Jeans poteší so svojou zimnou kolekciou zapínacích svetríkov najmä mladé dievčatá a slečny. Pepe Jeans sa odjakživa zameriava svojím módnym oblečením predovšetkým na mladých ľudí, a preto sú kolekcie značky, tak odvážne. Rovnako tak je tomu i u zapínacích svetríkov. Nikdy by ste neverili, čo s tak usadlým módnym kúskom dá urobiť. Pepe Jeans rád kombinuje a zapínacie svetríky sú farebné, vzorované a originálne. Pokiaľ chcete túto zimu zažiariť, stavte na zapínacie svetríky Pepe Jeans.

Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky (http://www.luxurymag.sk)

Zapínacie svetríky TOMMY HILFIGER

Zapínacie svetríky značky Tommy Hilfiger sú veľmi jednoduché a ležérne. Vďaka svojej jednoduchosti sú veľmi pekné. Majú podobný strih a hrajú všetkými farbami od pastelovej ružovej až po elegantnú čiernu. Na zapínacích svetríkoch značky Tommy Hilfiger vás upútajú roztomilé kapsičky, ktoré vlastní každý svetrík. A to hlavné! Hodia sa pre všetky vekové kategórie, a ak máte bujnú fantáziu a ste vynaliezavý, váš zapínacej svetrík môže vyzerať zakaždým inak.

Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.polyvore.com www.zara.com www.usa.tommy.com www.pepejeans.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.