Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky

Trocha retro štýlu - zapínacie svetríky

28. decembra 2010, zapínacie svetríky, zima 2010, zimné oblečenie, Zara, pepe jeans, Tommy Hilfiger, zimná kolekcia, 50. a 60. leta

Sponzorovanej odkazy:

Všetci vieme, že sa móda neustále vracia, a preto tejto sezóne budú tento rok vládnuť 50. a 60. roky v podobe zapínacích svetríkov, ktoré patria k najlepším módnym kúskom. Sú veľmi príjemné na nosenie, dajú sa skvele kombinovať a všetkým padnú. Vyrazte preto na nákupy, alebo na návštevu k babičke a pre zapínací svetrík si určite urobte miesto vo svojej skrini!

Veľkou výhodou, ktorú zapínacie svetríky majú, sú doplnky. Môžete k nim nosiť takmer čokoľvek. Veľmi sa k nim budú hodiť veľké korále alebo náramky. Vlasy si upravte pomocou akejkoľvek čelenky. Na nôžky oblečte vzorované pančucháče a na hlavu nasaďte nejaké trendy Hučko. Nebojte sa kombinovať, pretože so ** zapínacím svetríkom** nemôžete nič pokaziť.

Zapínacie svetríky ZARA

Zimná kolekcia zapínacích svetríkov od značky ZARA pôsobí veľmi usadlo. Ocenia ju predovšetkým ženy, ktoré nemajú rady príliš pestré farby a tie, ktoré si chcú najviac pripomenúť 50. a 60. roky. Zapínacie svetríky od značky ZARA sa svetríkom z týchto rokov podobajú snáď najviac. Aj keď kolekcia neovplýva originalitou, obsahuje všetky moderné prvky, akými sú tigrované aj grafické vzory, bodky či nerovnaké gombíky.

Zapínacie svetríky PEPE JEANS

Módna značka Pepe Jeans poteší so svojou zimnou kolekciou zapínacích svetríkov najmä mladé dievčatá a slečny. Pepe Jeans sa odjakživa zameriava svojím módnym oblečením predovšetkým na mladých ľudí, a preto sú kolekcie značky, tak odvážne. Rovnako tak je tomu i u zapínacích svetríkov. Nikdy by ste neverili, čo s tak usadlým módnym kúskom dá urobiť. Pepe Jeans rád kombinuje a zapínacie svetríky sú farebné, vzorované a originálne. Pokiaľ chcete túto zimu zažiariť, stavte na zapínacie svetríky Pepe Jeans.

Zapínacie svetríky TOMMY HILFIGER

Zapínacie svetríky značky Tommy Hilfiger sú veľmi jednoduché a ležérne. Vďaka svojej jednoduchosti sú veľmi pekné. Majú podobný strih a hrajú všetkými farbami od pastelovej ružovej až po elegantnú čiernu. Na zapínacích svetríkoch značky Tommy Hilfiger vás upútajú roztomilé kapsičky, ktoré vlastní každý svetrík. A to hlavné! Hodia sa pre všetky vekové kategórie, a ak máte bujnú fantáziu a ste vynaliezavý, váš zapínacej svetrík môže vyzerať zakaždým inak.

Zdroje: www.polyvore.com www.zara.com www.usa.tommy.com www.pepejeans.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.