Trendy listové kabelky pre tohtoročné leto!

Trendy listové kabelky pre tohtoročné leto!

25. mája 2013, vzorované listové kabelky, listové kabelky, clutches, trendy, jar 2013, leto 2013, kabelky, oversize listové kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Nie vždy je žiadaná veľká taška a na letné večerné party či vychádzku po meste veľa vecí určite nepotrebujeme. A práve pre tieto príležitosti sa skvele hodia listové kabelky, clutches, ktoré sú módnym hitom posledných sezón a nemali by vám rozhodne v skrini chýbať. Trendy pre tohtoročnú jar a leto dali jasne najavo, ako by listová kabelka mala vyzerať – farebne, veselo, neprehliadnuteľne!

Neóny

Premýšľate, čím oživiť jednoduché biele, alebo čierne šaty? Skúste lakovaný lístoček v neónových farbách ako svietivo žltá, elektricky modrá či výrazná ružová. Tento doplnok zaistí, aby váš outfit dostal potrebnú šťavu a na letné noci je ako stvorený!

Tribal a etno

Pierka, korálky, strapce, čierna farba v kombinácii s veselšími tónmi – to všetko patrí k tribal a etno štýlu, ktorými sa tiež nechali listové kabelky pre jar a leto 2013 inšpirovať.

Inšpirácia Aztékmi

Aztécke vzory sú tento rok naozaj neprehliadnuteľné a vyzerajú skvele nielen na topoch, sukniach a šatách, ale aj na doplnkoch, listové kabelky nevynímajúc. Aj tie sú vhodné na osvieženie jednoduchého outfitu, ale hodia sa aj pre kombináciu s inými vzormi a farbami.

Oversize

Ak predsa len u seba potrebujete mať vecí viac, a do listovej kabelky klasickej veľkosti sa všetko nezmestí, skúste oversize clutches, ktoré ponúkajú viac priestoru a sú veľmi štýlové. Krásne a elegantne vyzerajú napríklad v nude a púdrových odtieňoch.

Pastelky

Keď je však reč o štýlových farbách, nemôžeme nespomenúť ani už veľakrát omieľaný trend pastelových farieb, ktorý je skrátka súčasným hitom a nosí sa na všetkom. Pristane aj lístočkom a spoločne napríklad s farebným sačkom dokáže vytvoriť perfektný look.

Neobvyklé vzory

Tohtoročné listové kabelky majú ohromovať originalitou, a tak sa na nich okrem kvetín alebo imitácie zvieracích koží objavujú aj nevšedné vzory. Zažiarite s listovou kabelkou s abstraktnou potlačou, vzorom paisley, v štýle batiky či orientálnymi a tropickými motívmi.

Zdroje: www.bershka.com , www.tally-weijl.netwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky a kabelky a tašky.