Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani!

Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani!

15. mája 2013, F & F, F & F oblečenie, Tesco fashion, Jon Kortajarena, Amy Hixson, F & F jar / leto 2013

Sponzorovanej odkazy:

Je už celkom normálne, že najslávnejšie a najlepšie platené modelky a modeli často požičajú svojej tváre a tela high street značkám, ako je H & M, Lindex a podobne, ale určite by ste nečakali jedného z najlepšie platených modelov v reklamnej kampani značky, ktorú nájdete v Tescu. Avšak tento rok je tomu tak. Kolekciu jar / leto 2013 značky F & F totiž obliekli v reklamnej kampani tvár značky Tom Ford Jon Kortajarena a ex-anjelik Victoria 's Secret Amy Hixson.

Jon Kortajarena patrí dnes k jedným z najžiadanejším modelom na svete a pravidelne sa tiež umiestňuje na zozname najkrajším a najsexi mužov planéty. Známy je hlavne vďaka sexi reklamám pre značku Tom Ford alebo tiež z kampaní pre Armani či Karla Lagerfelda. Amy Hixson bola tvárou Victoria 's Secret a Diesel a jej tvár tiež zdobila obálku časopisu Elle. Jon a Amy tak dávajú spoločne tejto reklamnej kampani F & F nádych exkluzivity a trendovosti a je z toho veľmi cítiť, že F & F sa chce posunúť o trochu ďalej a ponúkať trendovejšiu a kvalitnejšiu módu, avšak stále za veľmi príjemné ceny.

Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)

Reklamná kampaň s Jonom a Amy bola fotená v Miami a zachytáva oboch v plavkách a plážových odevoch a treba povedať, že je to veľmi podarená kampaň aj kolekcia. Tá totiž obsahuje naozaj krásne kúsky od plaviek cez krásne letné ľahké košele až po trendy a zmyselné maxi šaty. F & F neopomenula horúce trendy ako neónové farby, etnické motívy, Ombré efekt, kvetinovú potlač či priehľadné materiály, a tak vznikla naozaj vydarená kolekcia, ktorá si iste nájde veľa priaznivcov.

Kolekcia, okrem letných či plážových kúskov, zahŕňa aj večerné či business oblečenie. Šaty pre dámy a obleky pre pánov. Vyzdvihla by som predovšetkým čierne peplum šaty s veľkými ružovými kvetmi, ktoré určite upútajú pozornosť na každej koktail party.

Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)

Bohužiaľ som zatiaľ nemala možnosť kúsky vidieť na vlastné oči, ale naozaj musím uznať, že kampaň aj kolekcia vyzerajú veľmi vydarene a prinajmenšom budia zvedavosť sa na kolekciu do Tesca pozrieť.

Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani! (http://www.luxurymag.sk)

Zdroj: http://www.ffmoda.com/cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.