Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani!

Revolúcia u F&F: Jon Kortajarena a Amy Hixson v novej kampani!

15. mája 2013, F & F, F & F oblečenie, Tesco fashion, Jon Kortajarena, Amy Hixson, F & F jar / leto 2013

Sponzorovanej odkazy:

Je už celkom normálne, že najslávnejšie a najlepšie platené modelky a modeli často požičajú svojej tváre a tela high street značkám, ako je H & M, Lindex a podobne, ale určite by ste nečakali jedného z najlepšie platených modelov v reklamnej kampani značky, ktorú nájdete v Tescu. Avšak tento rok je tomu tak. Kolekciu jar / leto 2013 značky F & F totiž obliekli v reklamnej kampani tvár značky Tom Ford Jon Kortajarena a ex-anjelik Victoria 's Secret Amy Hixson.

Jon Kortajarena patrí dnes k jedným z najžiadanejším modelom na svete a pravidelne sa tiež umiestňuje na zozname najkrajším a najsexi mužov planéty. Známy je hlavne vďaka sexi reklamám pre značku Tom Ford alebo tiež z kampaní pre Armani či Karla Lagerfelda. Amy Hixson bola tvárou Victoria 's Secret a Diesel a jej tvár tiež zdobila obálku časopisu Elle. Jon a Amy tak dávajú spoločne tejto reklamnej kampani F & F nádych exkluzivity a trendovosti a je z toho veľmi cítiť, že F & F sa chce posunúť o trochu ďalej a ponúkať trendovejšiu a kvalitnejšiu módu, avšak stále za veľmi príjemné ceny.

Reklamná kampaň s Jonom a Amy bola fotená v Miami a zachytáva oboch v plavkách a plážových odevoch a treba povedať, že je to veľmi podarená kampaň aj kolekcia. Tá totiž obsahuje naozaj krásne kúsky od plaviek cez krásne letné ľahké košele až po trendy a zmyselné maxi šaty. F & F neopomenula horúce trendy ako neónové farby, etnické motívy, Ombré efekt, kvetinovú potlač či priehľadné materiály, a tak vznikla naozaj vydarená kolekcia, ktorá si iste nájde veľa priaznivcov.

Kolekcia, okrem letných či plážových kúskov, zahŕňa aj večerné či business oblečenie. Šaty pre dámy a obleky pre pánov. Vyzdvihla by som predovšetkým čierne peplum šaty s veľkými ružovými kvetmi, ktoré určite upútajú pozornosť na každej koktail party.

Bohužiaľ som zatiaľ nemala možnosť kúsky vidieť na vlastné oči, ale naozaj musím uznať, že kampaň aj kolekcia vyzerajú veľmi vydarene a prinajmenšom budia zvedavosť sa na kolekciu do Tesca pozrieť.

Zdroj: http://www.ffmoda.com/cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.