Dodajú vám šmrnc! - Šperky jar 2013

Dodajú vám šmrnc! - Šperky jar 2013

14. mája 2013, tyrkysová, oranžová, statement náhrdelníky, veľké prstene, neónové farby, šperky, etno, jar 2013, trendy, veľké kamene, náhrdelníky

Sponzorovanej odkazy:

Nie je to len oblečenie, v ktorom môžete byť tento rok na jar trendy. Rovnako tak in budete aj v jarných šperkoch. Je ale potrebné vedieť, ktoré sa práve teraz nosia. Určite nič nepokazíte pastelovými farbami, ktoré vás zaručene rozžiaria. Nie sú to ale len ony. Čaká toho na vás oveľa viac.

Etno šperky

Etno móda už sa drží na módnej špičke relatívne dlhú dobu. Je to zrejme tým, že etno oblečenie, módne doplnky a šperky sú skutočne originálne a stále zaujímavé aj na druhý pohľad. Etno šperky sú plné geometrických vzorov, farieb, prírodných motívov a tiež indiánskej kultúry. Je veľkou výhodou, že etno šperky sa dajú kombinovať aj s klasickým oblečením. Ak ste ale vlastníkom etno oblečenia, vaše etno šperky budú ešte viac podčiarknuté.

Veľké kamene

Ani teraz nepôjde o druhy šperkov, ale o to, čo šperky obsahujú. Ďalším módnym trendom tohtoročnej jari budú veľké kamene. Z veľkých kameňov môžete mať náhrdelník alebo môže byť veľký kameň súčasťou prsteňa. Ak si zaobstaráte prsteň s obrím kameňom „sfúknete“ tak dve muchy jednou ranou. Tento rok budú in veľké prstene akéhokoľvek druhu.

Veľké statement náhrdelníky

A ďalšou senzáciou budú veľké formálne náhrdelníky. V tomto prípade sa dá spojiť mnoho módnych trendov. Môžete si zaobstarať veľký náhrdelník, ktorého súčasťou budú veľké kamene či náhrdelník v jarných pastelových farbách. V týchto náhrdelníkoch si budete pripadať ako kráľovná. Dokonale zvýraznia váš dekolt a určite upútajú pozornosť prizerajúcich.

Neónové farby

Trochu výraznejšie pastelové farbyfarby neónové. Farby, ktoré sú žiarivé, radostné, hravé a trochu aj provokatívne. Je možno trochu ťažké neónové šperky skombinovať z oblečením a inými módnymi doplnkami. Jedno je ale určite isté. Neónové šperky vás dokonale omladia.

Tyrkysová a oranžová

Tiež tyrkysová a oranžová sú farbami pre tohtoročné jarné šperky. Tieto dve farby sú celkom dosť odlišné. Tyrkysová je skôr studenou farbou a oranžová by sa dala zaradiť medzi tie teplé. Je teda skvelé, že je z čoho vyberať. Podľa vašej nálady si budete môcť zvoliť tyrkysové či oranžové šperky a stále pôjdete ruka v ruke s aktuálnymi módnymi trendmi.

Zdroje: www.polyvore.com Hemera / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.