Plavky Calzedonia 2013 vás stopercentne navnadia na leto!

Plavky Calzedonia 2013 vás stopercentne navnadia na leto!

17. mája 2013, plavky leto 2013, dámske plavky, plavky 2013, bikiny, jednodielne plavky, plavky Calzedonia, bandeau plavky, trendy plavky 2013, plavky, plavky leto

Sponzorovanej odkazy:

Ak niečo dokáže spoľahlivo navnadiť na leto, tak je to určite reklamná kampaň a kolekcia plaviek Calzedonia. Táto talianska značka s viac ako dvadsaťpäťročnou históriou, nám každoročne ponúka tie najnovšie trendy v oblasti legín a pančúch a v lete potom práve aj v oblasti plaviek a plážovej módy.

Fashion show „Forever Together“

Dňa 16. apríla prebehla v talianskom letovisku Rimini tiež módna prehliadka, ktorá je každoročne nielen prezentáciou novej kolekcie Calzedonia, ale tiež, ako firma sama tvrdí, „dávkou optimizmu pre Taliansko“. Na tohtoročnej prehliadke s názvom Forerver Together sme mohli vidieť tiež veľa známych tvárí medzi ktorými tiež hlavného hosťa Sarah Jessicu Parker alebo Tali Lennox, Leight Lezark, Poppy de Lavigne, Marie Ange Casta, Margareth Made či Paulu Echevarria. Hlavnou hudobnou star a prekvapením celého večera bolo vystúpenie speváčky Ke $ ha. Celú show „Forever Together“ môžu dnes v Taliansku sledovať na kanáli Mediaset Italia 1. My bohužiaľ takú možnosť nemáme, ale aspoň sa môžeme pokochať nádhernou reklamnou kampaňou, ktorú ako vždy Calzedonia nafotila na exotickom ostrove s tými najkrajšími modelkami a ktorá vás jednoducho nemôže viac navnadiť na leto.

Shine with Every Colour

Ako každý rok je aj nová kolekcia plaviek Calzedonia pre túto jar a leto rozdelená do niekoľkých tematických línií. Prvý z nich nesie názov Shine with every colour a ako už napovedá je plná krásnych farieb, zvlášť potom rôznych odtieňov mora – od priezračnej modrej cez azúrovú až po elektrickú modrú, ktorá je už niekoľkú sezónu veľmi in.

Echoes of African Paradise

Zostaňme ešte chvíľu pri odtieňoch modrej a zelenej a predstavme si líniu African Paradise, ktorá ponúka plavky v tyrkysovo modrej, lila či zelenej. Oproti predchádzajúcej línii, farby nie sú tak výrazné a plavky pôsobia veľmi mladistvo.

Beauty of Shores je úplne krásna, dychberúca kolekcia plaviek a oblečenia neobyčajného dizajnu a veľmi sofistifikovaných farieb vrátane Ombré efektu. Plavky sú veľmi sexy a zaručene s nimi zažiarite kdekoľvek sa v nich objavíte.

Cast Away

Línia Cast Away sa nesie v duchu spojenia s prírodou. Charakterizujú ju tlmené prírodné farby ako khaki, hnedá a čierna. Zdobenie je veľmi nenápadné, nech už je vykonané háčkovaním, cvočkami či flitrami.

Shades of Coral

Táto línia sa pohráva so všetkými odtieňmi koralov od jasne korálovo červenej až po ružovú či bielu. Veľmi sexi kolekcia plná plaviek rôznych strihov od klasickej podprsenky cez trojuholníkové bikiny až po bandeau ponúka všetkým zákazníčkam, to čo si želajú…

Sprotive Attitude

Calzedonia nezabúda ani na mladšie dievčatá sa športovejšou povahou, ktoré dajú prednosť hravým potlačiam a pohodlným strihom. V tejto línii môžete tiež nájsť plavky pre mužov.

Zdroj: www.calzedonia.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii plavky.