Pánske parfumy jar 2013

Pánske parfumy jar 2013

1. mája 2013, parfumy muži, pánske parfumy, vône, parfém

Sponzorovanej odkazy:

GIORGIO ARMANI – EAU POUR HOMME

Eau pour Homme je novou sviežou vôňou od Armani, resp. novou verziou pôvodnej Eau pour Homme z roku 1984. Teda takmer po 30 rokoch sa k nám tento pánsky parfum vracia. Jedná sa o sviežu, citrusovú vôňu so základom v santalovom dreve, pačuli a dubovom machu. Ďalej hlavu tvorí mandarínka, bergamot a bazalka. Srdcom je však klinček, muškátový oriešok a ľalia.

GUCCI – GUILTY BLACK

Guilty Black je vôňa plná nebezpečenstva, nepredvídateľnosti, neskrotnosti a inštinktov. Tento parfum od Gucci je určený všetkým bad boys, ktorí si užívajú život naplno, neboja sa nebezpečenstva a radi porušujú pravidlá. Vôňa parfumu je temná a veľmi mužná. Orientálna Guilty Black má základ v pačuli a cédri. Hlavu potom tvorí koriander s levanduľou. Srdcom parfému je Neroli, pomarančový kvet a zelené tóny. Temný flakón vám učaruje!

BVLGARI – MAN EXTREME

Vôňa Man ​​Extreme je biela drevitá a orientálna vôňa. Určená je elegantným a sofistikovaným mužom vyžarujúcim naozajstnú mužnosť. Ocení ju hlboko charizmatický a šarmantný muž. Výrazná vôňa, synonymom jej môže byť vízia dnešného moderného muža.

HUGO BOSS – BOSS ORANGE MAN FEEL GOOD SUMMER 2013

Svieža a skôr už letná vôňa. Jedná sa o odľahčenú verziu úspešnej Boss Orange Man. Prirodzená, ľahká vôňa, napriek tomu prenikavá! Je odrazom veselého optimizmu muža. Základom je pačuli, hlavu tvorí citrón, zelené jablko a bobuľky čučoriedky. Srdce je prestúpené hruškou, uhorkou a čiernym čajom. Ideálne pre letné dni.

CHRISTIAN DIOR – HOMME COLOGNE

Parfém pre moderných mužov – jednoduchá, sofistikovaná a prirodzená. Určená zmyselným a charizmatickým mužom. Je to veľmi mužná vôňa – základom je pižmo, to už napovie mnohé. Základ vône je v bergamote, srdce je tvorené kvetmi grapefruitu.

VERSACE – EROS

Nová vôňa Eros od Versace je inšpirovaná gréckou mytológiou (tak ako pôvod celej tejto značky). Je prirodzená a cieľom vône je odhaliť mužskú vášeň a túžbu. Meno Eros získal tento parfum po gréckom Bohu Lásky – synovi Afrodity. V Eros ucítite aromatickú čerstvú drevitú vôňu. Nielen vôňa Erosa je omamná, tiež flakón je potešením pre oko. Nádych gréckeho mytologického luxusu je zrejmý.

Zdroje: www.parfemy.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.