Penélope Cruz bude zdobiť jarnú kampaň značky Lindex!

Penélope Cruz bude zdobiť jarnú kampaň značky Lindex!

29. apríla 2013, jarná kampaň, Lindex, Penélope Cruz, Penélope, kampaň, jar 2013, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

V reklamných kampaniach značky Lindex nie sú celebrity ničím nezvyklým. Po herečkách Gwyneth Paltrow a Reese Witherspoon sa minimálne pre tohtoročnú jar stala tvárou Lindex ďalšia hviezda filmového plátna, a to Penélope Cruz. Táto žena, pôvodom Španielka, sa môže pýšiť nielen ohromujúcim hereckým talentom, vďaka ktorému zožala dokonca sošku Oscara za film Vicky Cristina Barcelona, ​​ale aj nádhernou postavou a tvárou, s ktorou si hravo môže dovoliť aj rolu modelky.

A čo teda zo spolupráce Penélope Cruz a značky Lindex vzišlo? Tešiť sa môžeme hneď na tri reklamné kampane, ktoré sa budú týkať troch rôznych príležitostí. V prvej kampani uvidíme Penélope tak, ako ju poznáme – na červenom koberci obklopenú fotografmi. V ďalšej nám dovolí nakuknúť do svojho súkromia, keď ju kampaň ukáže pri odpočinku v pohodlnom oblečení. V tretej kampani potom Penélope môžeme vidieť na neskorých raňajkách obklopenú stredomorským štýlom.

Dôvody, prečo si značka Lindex vybrala ako svoju novú tvár práve Penélope Cruz, by sme určite nemuseli hľadať dlho. Okrem jej slávy a krásy určite môžeme vyzdvihnúť prirodzenú eleganciu, energiu, ktorá z nej srší a tiež ženskosť, ktorú vyžaruje. „Jej úžasný temperament, fascinujúci životný štýl filmovej hviezdy a zmysel pre humor dodajú celej kampani zábavu a vzrušenie,“ hovorí Johan Hallin, riaditeľ konceptuálneho a marketingového oddelenia spoločnosti Lindex.

A čo si vôbec o celej spolupráci myslí samotná Penélope? „Rolu modelky pre veľkú medzinárodnú spoločnosť ako Lindex som si veľmi užívala. Oblečenie sa mi páči a presne vystihuje môj štýl,“ hovorí herečka. Podľa slov Johana Hallin svojím sebavedomím a vrelosťou reprezentuje Penélope Cruz módu skvele a je tak pre značku tou najlepšou voľbou.

Celá kolekcia, ktorou je Penélope Cruz tvárou, sa ukáže svetu 24. apríla v predajniach Lindex a tiež na www.lindex.com . Už samotná herečka nasvedčuje tomu, že je na čo sa tešiť, preto si túto udalosť rozhodne nenechajte ujsť!

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.