Sicílska elegancia v kolekcii La Perla plavky jar / leto 2013

Sicílska elegancia v kolekcii La Perla plavky jar / leto 2013

16. apríla 2013, trendy, jar, leto, 2013, kolekcia, La Perla, plavky, dámske plavky, luxusné plavky, bikiny, jednodielne plavky, dvojdielne plavky

Pri pohľade z okna vás možno myšlienky na nové plavky naozaj nenapadajú, ale dúfajme, že toto obdobie čoskoro príde. Nové kolekcie plaviek pre tohtoročné leto totiž začínajú plniť obchody a po tak dlhej zime si určite nový kúsok zaslúžime. Dnes sa pozrieme, aké plavky pre leto 2013 si pripravila značka La Perla. História tejto značky siaha až do roku 1954, keď jej dal v Bologni vzniknúť návrhár Ada Masotti. A práve od tej doby môžeme obdivovať jej nádhernú spodnú bielizeň, nočné oblečenie a samozrejme aj spomínané plavky. V čom teda budeme môcť na pláži zažiariť?

Značka La Perla sa tento rok nechala inšpirovať Sicíliou v 19. storočia. Kombinácia tohto slnečného ostrova a elegancie s nádychom histórie sľubuje naozaj jedinečnú a báječnú ponuku! Hlavným prvkom kolekcie je čipka, ktorá v kombinácii so stehmi reprezentuje typický stredomorský štýl. A aby ste na pláži skutočne zažiarili, niektoré plavky z kolekcie sú dokonca zdobené kryštálmi Swarovski!

Z farieb v kolekcii La Perla jar / leto 2013 prevláda biela, čierna, púdrová a tyrkysová. Výrazný nádych jej potom dodáva sýto žltá a červená. Chýbať nemôže ani najrôznejšie zdobenie vo farbe zlatej, ktorá je s týmto obdobím neodmysliteľne spätá. Čo sa týka vzorov, je kolekcia pojatá skôr v jednoduchšom, ale dômyselnom štýle. Príliš divokých potlačí nečakajte, zvolené je tu predovšetkým jemné kvetinové zdobenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne.

Aby si mohla každá z vás vybrať z kolekcie La Perla plavky podľa svojej postavy a tiež vkusu a štýlu, nájdeme v nej aj veľké množstvo strihov. Ochudobnení samozrejme nie sme o nestarnúce bikiny, ale v ponuke sú aj plavky jednodielne. Ďalej tu nájdeme dvojdielne plavky bez ramienok a hŕbu ďalších strihov. Vďaka tomu si budete môcť vybrať také, ktoré vám padnú, zakryjú prípadné nedostatky a hlavne zdôraznia vaše prednosti!

Nechajte sa s novou kolekciou La Perla jar / leto 2013 uniesť do histórie a očarte tento rok okázalým sicílskym štýlom!

Zdroj: www.laperla.com

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii plavky.