Svieža jarná kolekcia sneakers pre pánov!

Svieža jarná kolekcia sneakers pre pánov!

17. apríla 2013, tenisky, sneakers, queens, ikonik, topánky, jarné topánky, jar

Sponzorovanej odkazy:

Niektorí z vás už možno netrpezlivo čakajú na nové kolekcie tenisiek. Čo sa teda bude na jar nosiť a ktoré modely stojí za to vyzdvihnúť? V dnešnej dobe sa dá skvele skĺbiť pohodlie a dizajn. Na retro modely sa môžete tešiť tiež. Pokiaľ máte radi veselé farby, tak na tie hľaďte predovšetkým u modelov predchádzajúcich bežeckých topánok. Inšpiráciou nám boli obchody Queens a Ikonik, pretože tu nájdeme najpestrejšiu ponuku tenisiek, vrátane limitovaných kolekcií.

Prvým čerstvým modelom tenisiek sú Reebok Workout Plus R12. Tieto tenisky vznikli kolaboráciou so slávnym americkým umelcom Keithom Häringom. Nájdete ich aj v členkovom prevedení pre dámy. Veríme, že budú mať minimálne rovnaký úspech, ako mali tenisky Reebok v kolaborácii s Aliciou Keys.

Zaujímavým a nezvyčajným modelom tenisiek sú Nike Air Max 180 OG. Sneakers s označením Air Max nie sú v našich obchodoch ničím novým, ale bežne sa stretávame skôr s modelom Air Max 90 alebo Air Max 1. Typická je pre model Air Max bublina v podrážke, ktorá odľahčuje pätu. Výnimočné sú vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené a farebnému prevedeniu Ultramarine.

Ďalším očakávaným modelom jarnej kolekcie tenisiek sú Nike Rosh Run. Jedná sa o najpohodlnejšie tenisky na svete! To tvrdí hlavne množstvo sneakerheads, ktorí sa v teniskách vyznajú a zbierajú ich. Okrem krásneho farebného a jednoduchého prevedenia je pohodlie týchto tenisiek skrátka na nezaplatenie. A malý bonus – dajú sa nosiť bez ponožiek, takže ideálne tenisky na leto! Páčia sa vám?

Tenisky Nike Free Run boli pôvodne bežeckou obuvou. Dodnes v nich niektorí dennodenne behajú. Tak ako u predchádzajúceho modelu sú Nike Free Run mimoriadne pohodlné. Ideálna voľba pre voľnočasové aktivity. Rovnako odporúčame nosiť na jar alebo v lete!

Vo svete teraz veľmi „frčia“ Blazer od spoločnosti Nike. A to je dosť poznať aj v nových kolekciách, kde sa prevažne objavujú práve blazer. Voliť môžete medzi členkovými alebo nízkymi teniskami, nám sa viac páčia členkové, ale to je vec vkusu každého individuálne. Blejzre sa robia aj vo Vintage modeloch, takže ak ste fanúšikom, určite narazíte na farebnú kombináciu, ktorá by vám vyhovovala. Rovnako pre dámy je veľká škála Blazer v nových kolekciách. Čo hovoríte na tieto?

Posledným modelom, ktorý vám v tomto článku predstavíme, sú tenisky Nike Air Safari VNTG. Táto kolekcia bola aj vlani, ale v inej farebnej kombinácii a tento rok tu máme vintage odnož. Safari pre jar 2013 sú vo striedmejších farbách, ktoré ocenia určite tí z vás , ktorí majú radi jednoduchosť a nefandia výrazným farebným paletám. Vzhľad vintage sa bude páčiť priaznivcom tohto štýlu.

Zdroje: www.queens.cz , www.ikonikstore.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.