Mužná jarná kolekcia 2013 - Homini Emerito by Mango

Mužná jarná kolekcia 2013 - Homini Emerito by Mango

10. apríla 2013, pánske saká, Homini Emerito, Mango, jar 2013, pánsky oblek, pánska móda, vintage, mokasíny

Sponzorovanej odkazy:

Aj muži majú svoje Mango, a to Mango HE čiže Homini Emerito, ktoré bolo vytvorené v roku 2008 špeciálne pre všetkých mladých a sebavedomých mužov. Kolekcie plné elegancie a mužnosti si už našli svojich stálych zákazníkov. Tento rok na jar si Mango Homini Emirito zachovalo svoje zvyky a katalóg je dokonalý. Máte sa, na čo tešiť.

Keďže sa Homini Emerito zameriava predovšetkým na elegantné pánske oblečenie, v jarnej kolekcii nesmú chýbať obleky, košele a kravaty. Neexperimentuje sa tu s farbami ani strihmi. Oblekom dominuje klasika. Košele sú väčšinou biele alebo kancelársky modré. Mnohé z nich sú doplnené o prúžky. Povzbudzujúce je, že ku všetkým košeliam sa dajú v obchodoch Mango kúpiť kravaty, ktoré k nim skvele padnú.

V kolekcii nájdete aj mnoho druhov pánskych jarných búnd. K jedným z nich patria ľahké kožené bundy, ktoré sa radia medzi takzvanú vintage módu. Aj tu sa objavuje elegancia. Pre mužov, ktorí si chcú zachovať štýl v každej situácii, Homini Emerito pripravila športové saká, ktoré sa dajú nosiť ako jarné bundy. Za špeciálnu minikolekciu sa dajú považovať pánske saká s módnymi semišovými záplatami na lakťoch.

Nielen s bundami, ale tiež s nohavicami si Homini Emerito vyhralo. Sú typickým oblečením pre všetkých mužov. Okrem letných šortiek nenosia počas roka nič iné. Mango poskytuje mužom džínsy a lýtkové nohavice. Výnimočné sú svojou farebnosťou. Objavujú sa tu nohavice snáď vo všetkých farbách. Červené, zelené, modré, biele. Aké si len budete priať.

Mango pre mužov má aj dostačujúcu ponuku obuvi. TOPKY budú semišové mokasíny alebo Boots, ktoré sú veľmi pohodlné na bežné nosenie. Keďže hrajú v kolekcii hlavnú úlohu obleky, je tu teda aj spoločenská obuv.

Homini Emerito si pripravilo na jar aj pánske módne doplnky v podobe opaskov, tašiek a mnoho ďalšieho. Dokonca tu nájdeme aj vkusné pánske šperky alebo skôr náramky, ktoré sú vyrobené z kože.

Zdroje: www.hebymango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky, pánske oblečenie, šperky a hodinky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.