Trendy topánky na jeseň 2010

Trendy topánky na jeseň 2010

1. novembra 2010, trendy jeseň 2010, štýlová obuv, Baťa, Deichmann, Topshop, členkové topánky, kozačky nad kolená, army štýl, jazdecké čižmy, lodičky, otvorená špička, pracky, šnurovanie, chlupatiny, platforma

Sponzorovanej odkazy:

S novou sezónou k nám prichádzajú nové trendy a štýly. Nielen, čo sa týka oblečenia, ale aj obuvi. V dnešnom článku sa preto pozrieme na trendy obuv na jeseň 2010. Pozrieme sa na to, aké tvary topánok sa budú nosiť, nezabudneme si spomenúť moderné materiály a v neposlednom rade tiež rôzne zaujímavé prvky a detaily. Na samotné modely sa potom pozrieme v butikoch spoločnosti Baťa, Deichmann a Topshop.


Kotníčkové topánky

Regály jesenných kolekcií ovládajú kotníčkové topánky na podpätku aj bez neho. Sú elegantné, štýlové a navyše sa hodia takmer ku všetkým outfitom, ako k sukniam, tak k džínsom alebo aj k legínam. Sú pohodlné, vyzerajú štýlovo a príjemne sa nosia. Kúpiť si ich môžete s rôznymi detailmi, ako napríklad šnurovanie. Ak si vyberiete členkové topánočky s vysokým podpätkom, chôdzu na nich vám určite spríjemní platforma (veľmi moderný prvok jesene 2010). Tá zmierni sklon vášho priehlavku, a preto v takýchto topánkach potom vydržíte behať pokojne celý deň.


Sexy nadkolienky

Od kotníčkových topánok povýšime na čižmy, a to nie len tak hocijaké. Budú to čižmy nad kolená, ľudovo povedané „kožené nadkolienky“. Sú neskutočne sexy. Ak ste menšieho vzrastu, zaobstarať si ich môžete aj na podpätku. Takéto čižmičky nad kolená vám opticky predĺžia postavu. Tie vyššie, ktoré už svoju postavu zvýrazňovať nijako nepotrebujú, si ich môžu zaobstarať bez podpätku. Takéto nadkolenné čižmy budú skvele ladiť k legínam a dlhým svetrom alebo k rôzne farebným pančucháčom a kraťasom i kratším sukniam. Skvelý tip, ako vyraziť do baru, byť sexy a pritom nezmrznúť.


Army štýl

Ďalším módnym trendom v obúvaní budú military čiže vojenské poločižmy. Takéto army topánky upútajú hlavne svojím moderným šnurovaním. Občas sa vyrábajú s naschvál ošúchaným dizajnom. Ten takému modelu topánok potom skutočne dodá poriadnu dávku rock & rollového sex appealu. Skvelým doplnkom budú tieto topánky ku všetkým „drsňáckym“ outfitom i modernému gotickému štýlu. Takéto topánky môžu tvoriť aj ležérny doplnok ku krátkej sukni s kvetinovou potlačou a výrazným pásom. Určite s nimi budete módnou ikonou vášho mesta.


Jazdecká drezúra

Jazdecké čižmy (pod i nad kolená) a bez alebo s miernym podpätkom. To je môj ďalší typ v štýlovom obúvaní pre jesennú sezónu 2010. Takéto topánky budú skvelé jednak do práce, pohodlne v nich môžete chodiť aj dlhé hodiny v meste. Kúpiť si ich potom môžete aj so štýlovým zdobením, akým je napríklad pracka. Nosiť ich môžete k džínsom. A zaobstarať si k nim môžete aj trendy baret. Zahrajte sa na nespútanú žokejku.


Lodičky

jesenných dňoch si ešte pokojne môžete obuť lodičky. Extrémne moderné budú tie zo semišovo hladkého materiálu. Aj v tomto prípade si ich možete zaobstarať s pohodlnou a chôdzu spríjemňujúcou platformou. Ak namiesto semišu preferujete kožu alebo syntetiku, vôbec nevadí. Táto jesenná sezóna 2010 bude totiž v znamení oboch materiálov.


Otvorená špička

A pri teplejších dňoch ešte chvíľu zostaneme. Trendy budete i v topánkach na vysokom podpätku s otvorenou špičkou. Budú to hlavne kotníčkové topánky alebo pásikové sandálky, ktoré z vás urobia na jeseň 2010 módnu hviezdu. Kúpiť si ich môžete v rôznych farbách.

Štýlové zdobenie

Čo sa zdobenia týka, moderné budú nielen už spomínané šnurovanie a pracky, ale aj rôzne chlpatiny.


„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.topshop.comwww.mapaobchodov.sk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.