Trendy kabelky pre jar 2013!

Trendy kabelky pre jar 2013!

31. marca 2013, kabelka, kabelky, trendy kabelky, kabelky jar 2013, jar 2013, trendy, tašky, listové kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Viete si predstaviť lepší vstup do jari, ako s novou kabelkou v ruke alebo cez rameno? Mnoho žien určite nie. Tohtoročné trendy v oblasti kabeliek pre jar 2013 dávajú úžasnú možnosť, ako svoj ​​outfit urobiť veľmi originálnym a neprehliadnuteľným. Sú totiž hravé, veselé, plné farieb a vzorov, a zároveň v sebe stále zahŕňajú ženskosť a eleganciu. Škála trendov je veľmi pestrá, a tak si medzi nimi určite nájdete svojho jarného favorita!

Metalické

Materiály s metalickými odleskami sú tento rok vidieť naozaj na všetkom, a tak nie je divu, že sa usadili aj na kabelkách. Na slnku sa tak vaša taška môže blýskať v zlatých, strieborných, ale i napríklad fialových odleskoch.

Sack bags

Pod pojmom sack bag si môžete predstaviť kabelku pripomínajúcu vak. Tento rok ale získali veľa nových podôb, a na prehliadkových mólach sme ich mali šancu vidieť v mnohých tvaroch – štvorcovom, kruhovom, ale aj omnoho konkrétnejšom.

Colorblocking

Pamätáte sa na minuloročný obrovský trend farebných blokov na oblečení? Tento rok sa tento trend veľmi výrazne prejavil pre zmenu na kabelkách. Tento trend kombinuje dve, ale pokojne aj viac farieb. Na jar 2013 sa stalo hitom predovšetkým kombinovanie výrazných farieb s neutrálnymi.

Zdobené

K jednoduchému outfitu sa skvele hodí kabelka, ktorá zaujme na prvý pohľad. K tomu skvele poslúži ďalší tohtoročný trend, ktorým sú kabelky zdobené kamienkami, cvočkami, strapcami, korálikmi, alebo najrôznejšími výšivkami v etno štýle.

Geometrické

Zmieňovať slávu geometrických vzorov v tomto roku je už možno zbytočné, ale keďže sa to týka aj kabeliek, pripomeňme si ho. Bodky, prúžky, kocky, ktoré do svojich kolekcií zaradili značky ako Louis Vuitton, Fendi alebo Stella McCartney, sú skrátka hitom.

Tašky

Kabelky, ktoré môžu trochu pripomínať školské aktovky, už nie sú na módnom poli žiadnou novinkou, ale stále sú pre svoj ​​veľmi štýlový vzhľad obľúbené, a budú trendy aj v sezóne jar / leto 2013.

Pastelky

Samozrejme nemožno nespomenúť ani ďalší obrovský hit trvajúci už od minulej jari, ktorým sú pastelové farby. Svetlulinko žltá, mätová, lila – všetky tieto odtiene vyzerajú skvele aj na kabelkách.

Bowling

Ani bowling tašky možno nie sú ničím novým, ale stali sa pomaly klasikou, ktorá neomrzí. Zažiariť s nimi môžete aj tento rok a nový nádych im dodá zaujímavá potlač či farba.

Zdroj: www.asos.com , www.mango.com , Brand X Pictures / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.